Pojednání o drogistickém zboží

()

Donesl se ke mne jistý názorový nelad. Vláda MEHEL toužící po neúspěšné aplikaci klidu na práci, došla k názorové disproporci ohledně chumáče drogistického tovaru. Asimetrická Rudá Máří vzdorovitě, hájíce svůj názor, že každý podnikatel nemající vatu není podnikatel a jako takový patří do péče Sociální Twiggy vulgo Venezuely Maláčové, její šéf, gigant ve sběru dotací na cokoli, včetně státní pomoci firmím co mu nepatří protivá čínské pomstě za Hřiba a umrlého šéfa Senátu, Vatař z povolání, lační po vícevatě. Tetku Sóralovou zaujala myšlenka státní pomoci odkoupením. Tvrdí, že ten slovenský jurodivý chasník, toho času škodná v českých luzích i hájcích, to nějak popletl. Zjevně zjankovatěl. Na hodinách VUMLu nedával pozor a popletl si vyvlastnění s odkoupením. Stréc Jencek byl tradičně v názorové opozici. Obohatil nás poznáním, že šaňo převeliký znárodňuje ve prospěch firmičky, které je obmyšleným, jen firmy silné, finančních problémů prosté, tudíž zprvu je nutno filiálkou Agrofertu, nějakou Českou republikou finačně sanovat leteckou společnost za naše a následně ji zagrofertizovat. Na buben si ji přivede sám.

Sám beneficient si dal práci s hodnocením nižších agrofertizátorů. Ukojen prací Rudočerveného oranžového svetru, pěvcem a amatérským ministrem pro dobro zdravotnických firem z holdingu, společně s duálním provozovatelem kolapsových stavů na dálnicích a hospodářeství. Jejich podíl na udržování paniky vyzdvihl na piedestal s odznáčkem AGROFERTIZÁTOR kvartálu. Naopak nespokojen je se spoluprací s Venezuelou Maláčovou. Nedosahuje potřebných výsledků ve stanovených lhůtách a venezualizace se neúměrně protahuje. Cílový stav, odkup ČR za korunu od Hradních světlonošů byzantských despocií, je časově našponován a naráží na lékařské mantinely, udržování mrtvoly v provozuschopném stavu.

Stav blízký preferenčnímu kolapsu si nepřipouští mladý Véna s indiánským jménem Boční vítr. Nedbaje starých indiánských, léty prověřených postulátů, odmítá z mrtvého koně sesednout a do slabin mu noří nová a novější vlastenecká moudra, okořeněná domnělými a skutečnými politickými oponenty. Stréc Jencek poznamenal, že je mu jinocha líto a někdo by mu měl taktně naznačit, že v tomto politickém segmentu je již přePitomiováno. Rozumem neslavně obdařených vlastenců nemá tato zem na rozdávání a nelze zde slavit úspěchy ani v případě, že se odvolává na ducha dávno zasebevražděné zpěvačky, poodhalujíce jejího vraha. Řeporyjce.

Řeporyjec sám by rád stal se poslancem za svou vlastní stranu. Byl by jistě oživením Sněmovny. Potměšile si domýšlíme důsledky případného zvolení. Morální komunistický lůzr Luzar, vyhrožující předsedajícímu, že nebude sedět s Řeporyjcem v jedné místnosti a nehodlá se s ním usnášet. Také ultimativní prosby rusovlastenecky vždy dobře naladěného Nočního Foldyny, by předsedající uvolnil Řeporyjce z hlasování neb mají venku ruční jednání.

Jednání s nahořklou, raněprosluněnou kávou mám za sebou.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.