Pojednání o Mastné letoře

Lucie Batková

Jedno z možných vysvětlení nového účesu Aleny Schillerové. Druhé je, že se stal zázrak. | FOTO: Lucie Batková

Donesla se ke mne státní úspora. Také velikášství. I absurdno. Leč pomohlo mi to uchopit myšlenkové pochody ministryně pro ožebračování obyvatelstva, decimaci živnostenského stavu, odbornici na narovnáváni podnikatelského prostředí a architektu nevyčerpatelné studnice nezištné pomoci firem obmyšleného. Tato samokadeřnice byla odhalena jako uživatelka nadměrného prostoru k přežívání v matičce Praze, na který se jí skládáme z desátků. Nezapýřila se chycena na panském a zasmečovala po papalášsku, že na byt má přirozený nárok. Na beznájemné má nezadatelné právo a bez uzardění přihodila, že to státu ušetří. Na co jí byt, ucedil stréc Jencek jedovatou slinu. Dře jako kůň i 25 hodin denně pro blaho trestně stíhaného dotačního rozmařilce a není kdy složit hlavu.

Hlavu kompletně zamotanou má daňový poplatník, junior i senior. Mediální výstup z komise páchající dobro ve prospěch čínského viru byl jednoznačný. Zmatek. Pokračování chaosu jinými prostředky nabralo gradusy. Jeden z členů akčního výboru nás informoval o konci zdravotně samozávadného nošení roušek, by vzápětí druhý člen zasmečoval informací, že povinnost ničit si zdraví je zachována. Trumfnul kolegu depresivní informací, že o konci může rozhodnout jen ministr pro rozvoj zdravotnických firem obmyšleného a likvidaci konkurence téhož. Tetka Sóralová zadumaně prohodila trumfové zlaté pravidlo karbanismu. Když ho nevyneseš, nikdo ti ho nepřebije. Tetka Ólická souhlasně přitakala, když on ten Šmucler je jenom medicíny doktor.

Doktorand zmařených nadějí, rudě se vybarvující oranžový svetr, nadšeně přivítal výsledky čínských předražených testů. Nic nedbal na 20% úspěšnost tohoto zázraku čínské medicínské vědy, 80% odchylku v jeho chtíč, hbitě přetavil ve svůj prospěch a požaduje stav nouze, ohrožení a funkci virobijce na věčné časy. Tetka Křópalová, ne zrovinka jásavě příjmající tezi o věčnosti, nadhodila smířlivý kompromis. Rudý Svetr obdrží prostor v nadměrném bytě Mastné Alči a maníky postižené stejnou závislostí na čínské pomstě a nás z těchto hrátek vynechá. Všem to jenom prospěje.

Prospěšnost zrušení neagroferetních shluků obyvatelstva není na pořadu měsíce. Festivaly, festiválky a jiné kratochvíle namátkou demonstrace, kde se můžou setkávat lidé s vyhraněnými názory na kony agrofertizátora a jeho pomocníků rozesetých po celé šíří hutných státních úřadů a vládnách mamlasů, jsou nepovoleny. Ovšem zákaz není neprodyšný. Agrofertizátor, slovo a význam příbuzné od arizátor, na to si autor bude muset dát majzlíka, by nevynechal pár písmen a jeho zákonité vítězství botuxu nad rozumem, pořádají pro své příznivce festival marnosti, zbohatlictví a výsměch právu potažmo spravedlnosti na své bohatě zadotované, již ne evropsky, ale NÁMI, Čapí pevnosti. Očekává kulatých 6000 donátorů a líbačů prstenu. By číslo bylo končné, zapřál si nepřejícně stréc Jencek.

Jencek pozvání na kverulantně hořkou kávu neodmítl. A MY ?

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner