Postnovoroční kocovina

Donesly se ke mne postnovoroční zprávičky i zprávy. Informace povzbuzující i podněcující nástup depresí. Za některé kocoviny si mohu sám, některé mi byly implementovány vládnoucí juntou. Informace z blízkého, takřka rodinného zahraničí nám ukazuje, že je možné udělit vyznamenání personám, které si ho zaslouží. Úctyhodné osůbky. Možná je to tím, že sama oceňující je osobou úctyhodnou, prohodila tetka Kósalová, kousavě. Naše rudohnědě pročínská hvězdice na ruském nebi, úcty zhola prostá, vyznamená toliko stejně postižené, pokračovala v úvaze ukončujíc svě zamyšlení dosud českým příslovím o vráně co nesedí sama.

Samo sebou se rozumí, že v demokracii bývá zvykem svoboda slova chlapíků a robek od pera. Slovotepců informačních. Ovšem málo platné, v médiích co nikomu nepatří je svoboda slova chápána doslovně. Svobodně lze výjádřit svobodu obmyšleného ve lhaní, překrucování a doslovně zvěřejněných blábolů, jejichž relevatnost se neověřuje. Bere se bernou minci. Také odměny za berné mince je poskytována v přímé úměře. Čím více berných mincí, tím více papírového ekvivalentu. Juknul jsem ve frontě u pokladny v konzumu u nás na návsi na vystavené tiskoviny a málem srdeční mdlost, ucedil soused, při přesplotní diskusi. Mfd a LN jako reedice Rudého práva.

Právo vykázat pseudoinformace užilo přessousední Estonsko. Trpělivost jako pověstná kaše překypěla. Dezinformace zabalené do informací byly vykázány zpět do Ruska. Jde to. Jde to i u nás ?

U nás jsme dál. Slovo je uchopováno dle podivuhodného klíče. Je zároveň informací i dezinformací. Je lží i ryzí pravdou. Je boží i ďábelské. Je vlastenecké i vlasti prosté. Je urážkou i pohlazením. Úhel pohledu nám vnutil Hradní sjednotitel, mužik bez skrupulí a bezskrupulózní čerpadlář. Optika, co je mne ku prospěchu je prospěšné, mravné a naopak, byla povýšena na vládní program. Uctívači tohoto programu pregnantně definují svobodu slova. Svoboda slova končí tam, kde začínám nesouhlasit. Propagátorem tohoto novátorského směru je soudně uznaný Pitomio. Co se mi nehodí smáznu.

Smázla nesouhlas s obsazením rozhodovacích komisí při výběru státních zástupců Rudá Máří. Argument Ústavního soudu o protiústavnosti složení komisí jí navržených shledala mylný a nehodlá se jím řídit. Právo je Rudá Máří. Navrhnul ji ON a jmenoval ON. Je JEJICH a ON a ON jsou pravda. A zákon.

Zákon hovoří jasně. Nelze tolerovat strany, hnutí a osoby propagující nacismum a komunismus aneb dvě v jednom. Také hovoří o nutnosti podřídit se zvůli elektronickému šmírování EET. Nu jednoduchým porovnáním dodržování zákonů lze říci, že šmírovací praktiky, srp a kladivo, rudá hvězda, Marx s Engelsem, Leninem, komunisti a těžko identifikovatelné duo Pitomio a mladý Véna mají jasně navrch. Deprese.

Depresi rozháním kávou. Ultrahořkou.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner