Povelikonoční koconokoronoviróza

Eric Drooker

Doneslo se ke mne povelikonoční napětí. Na vlastní oči jsem shlédl, že vyhrožování oranžového světru nepadlo na úrodnou půdu. Rodiny se navštěvovaly, sem tam koledník či dva, někdy i tři a čtyři. Svět se nezhroutil. Nám. Tetka Sóralová soudí, že se zhroutil vládnoucím politikům autoritářského střihu. Některým dokonce regulerně hráblo. Takový trestně stíhaný politik, nejvyšší toho druhu, vypustil dechberoucí video, kde s předlouhým klackem nahání daňovou poplatnici by z ní vymlátil poslední korunu. Stréc Jencek po shlédnutí videa kontaktoval místně příslušnou služebnu psychiatrie a mravnostní policii.

Policii byla nařízena oranžovým svetrem ostražitost. Svůj post šéfa krizového štábu si nenechá rozvracet kdejakým občanem druhé kategorie. Kdy mu zase Číňan naděli možnost vítězství chaosu nad rozumem. Není většího sociálně demokratického štěstí než usměrňovat, regulovat, přerozdělovat, řídit. Stréc Jencek suše dokončil myšlenku. Zřídit. Cokoliv ve jménu socialistického vidění světa. Tetka Křópalová, tradiční návštěvnice blízkého trhu se zemědělskými komoditami neholdingové, tudíž kvalitní produkce, se o Velikonočním utajeném setkání při Bohoslužbě, tázala Boha prostřednictvím stařičkého faráře, jak vysoko je nebe. Farář upomenul se na mladá léta, kde za každým oltářem bylo ukryto několik udavačů, neutrálně odvětil, že vysoko. Tetka se nedala, Její následná otázka vyděsila muže v sutaně tak, že nebyl mocen odpovědi a šel se dobrovolně udat za zakázané celebrování orgánům činným v trestním řízení. JE NEBE NÍŽ NEŽ STŘECHA HOBBYMARKETU ? To je to oč tu neběží básnicky vece tetka Ólická. Zde kráčí o DAR. Ani v nejodvážnějším snu, když bdí či sní, trestně stíhaného dotačního ´podvodníka, taková příznivá situace nenastala. Překonala SLIB o několik světů. Ani guru Mára, spin doktor z nejlepších by nevymarketingoval situaci. Agrofertizaci dotáhnou do nám hořkého konce, bojem proti čínskému daru. Až utichne válečný ryk z bojiště, přeživší budou jako jeden agrofertman budovat nové šťastné zítřky. Tfujtajxl. Svolávám selskou bouři.

Bouři ve sklenici vody způsobil masový vrah Koněv oplácaný bizardními metály, ve svém bronzové podobě. Jakási Vitáskovic Ála, adorantka prvého mezi lháři čekajícímu na poslední promazání alkoholem nelenila a podala zmatené trestní oznámení. Stréc Jencek poznamenal, že kdo jiný může mít nadmíru zkušeností se zašantročováním státního majetku než osoba jejího nevýznamu. Zašantročila jí svěřený úřad do politických her samotného Hradního vyslance Punťových zájmů. Kolektiv dobrovolných tetiček interesuje převelice, jak zareaguje Policie vedená mocizachutnavšímu oranžovému svetru. Jestli starostu odsoudí k žaláři nebo postaví ke zdi rovnou, použije-li floskuli o výjmečném stavu, by se zavděčil Hradní lůze. Dnes by neudivilo nikoho nic.

Nic nedám za druhou přehořkou kávu.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.