Předsevzetí na různý způsob

Donesl se ke mne čas. Čas zbožných přání vznesených převážně bohuprostým ateistickým obyvatelstvem. Vždy z toho chytnu kopřivku nahodila tetka Ózská venčíc nově zdaněného pejska pomocí čipů. Její VESTAJ již zažil i lepší časy než povinné čipování s nulovým veterinárním výsledkem neb státohnutí ve snaze JE LÉPE opomenulo zákon o čipování (čti zdanění) opatřit i povinou databází. Tetka Sóralová přispěchala s namitkou, že není předsevzetí jako předsevzetí. Ani zde není člověk a čaulidi roven. Stréc násoska po procitnutí z bujarého silvestrovského veselí umane-li si, že přestane sosat, není okolí nebezpečný. A stejně to vydrží maximálně do otevření knajpy V.cenové opatřené EET. Ovšem hodí-li do národního ringu předsevzetí, že BUDE LÉPE, trestně stíhaný arcilhář, dotační podvodník a stále ještě (dokdy proboha to vydržíme) Prime minister, případně pod ochranou východní despocie bude nám nejlépe, ozve-li se z obhroublých věčně nasátých úst ruský gubernátor ve věci smějicích se bestií, je zle.

Je zle, nejen mne, z šířícího se názoru, že by bylo lépe i na důchody by bylo a matkám hej, zestátníl li by agrofertizátor ziskové firmy, které zatím odolávají zakleknutí a socialistické bankovní dani. Nu taková ČESKÁ AGROFERTNÍ SPOŘITELNA by jistě byla vítanou nevěstou firmě co nikomu nepatří a občan by moho beneficienta dotovat přímo i bez EU, trpce vizionářsky zadrmolila tetka Ólická. Tiše, by ji náhodou špeh obmyšleného nezaslechl.

Nezaslechl beneficient otázku správně a nebo jako vždy odpovídá jen na otázky své neutočné a nelživé. Zákonodárce s Pirátskou neomaleností otázal se na čem právě pracuje obmyšlený a získal pozoruhodnou odpověď. Dře trestně stíhaná osoba do úmoru. Od rána do večera v náš prospěch a lenošivý Pirát má si ho vzít příkladem. Jsem zásadně proti. Tato zem dva beneficienty a konglomeráty firem co nikomu nepatří neuživí. Hlasuji u nás na návsi při rojení tetiček po vzoru antimonopolního ouřadu za rozkulačení firem co nikomu nepatří, případně odsátí z mateřského prsu zatím našeho státu.

Stát, který z důvodu JE LÉPE zagrofertizoval privatizační účet a všechny rezervy a ve shodě s Centrálními bankéři se rozhodl přiblížit se řecké cestě, již stojí mlčící většině za povšimnutí.

Povšimnul jsem si i veselých událostí. Na Praze 6 a Řeporyjích to žije. Jakýsi trockista usoudil, že bronzový Koněvrah trpí hladem a ověnčil ho vuřtíky. Multikára zvýšila vedení v iluzorním mači s Putinovským dobyvatelem na slušných 7:1. Ten masový vrah musí mít nevalné spaní. Přece jen ve svých dobyvačných myšlenkách nepočítal s multikárou dalekého doletu s účinkem zbraně hromadného ničení.

Ničení a sebezničení již nehrozí od vlasteneckých domobran, težce ozbrojených kvéry, bejsbolkami a válečky na nudle. Houbaři a procházkymilovní spoluobčané mohou bez obav konat svá hobby. Vlastencům se pokuta za ozbrojené vlastenčení zdá vysoká, Flinty odhodili do obilí, válečky do kredenců a do restauračních zařízení odebrali se nadávat migrantům od piva.

Pivo nechám si na večer. Nynčko dopiji kávu, hořkou a jdu zalévat svá předsevzetí.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner