Prozření šialeného mužika

ČTK

Tisková konference vlády: zleva ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, ministr vnitra Jan Hamáček, premiér Andrej Babiš, ministr průmyslu, obchodu a dopravy Karel Havlíček | FOTO: ČTK

Donesla se ke mne pozoruhodná úvaha. Jak bývá na návsi u nás na vsi zvykem, úvahu jsme podrobili zkoumání. Tetka Sóralová nadhodila premisu. Zase tára kokotiny, ale proč ? Trestně stíhaný majitel hnutí jednoho kleptomatického maníka, veřejně sdělil, že nechápe důvody cestováníchtivých leníků. V Agrofertistánu je prý bezpečno, alespoň to henten Prymula hovoril. Také je zde krásně, říkala MaxiKlára, rozdávajíce vládní RAOH (Revoluční Agrofertní Odborové Hnití), nástupce ROH, poukazy na tuzemskou dovolenou. Taky svoboda pohybu, přísahal údajně na socialistickou internacionálu tvrdolín Hamajda, osedlávaje čínský vir a razíc mu cestu by mohl ještě pár týdnů něco řídit. Alespoň z Prahy 4 na Prahu 5. Případně z Olomouce 1 na Olomouc 1, vzpomenula tetka blízké krajské městečko. Stréc Jencek utrousil, že Mára zase opomenul máznout pár statusů a fotky z nedávné minulosti. Prime minister na lyžích ve Francii, premiér na pivu v Italských Alpách, První mezi arcilháři na velbloudu v Maroku a vítězství botuxu nad rozumem na klíně kreativního floristy v Praze. Tetka Ólická poznamenala, že máme štěstí v neštěstí neb daňový iluzionosta naštěstí nic nevěděl o socialistické vymoženosti, výjezdních doložkách, které by nám v rámci zákazu cestování mohl zakoronovirovat.

Koronoviróza našemu pekelně drahému, dotačnímu podvodníkovi, Baronu Prášilovi a křivopřísežníkovi pootevřela očka. Tetka Křópalová upozornila na bájčnou skutečnost. Nejen, že vypozoroval lidskou touhu cestovat, ale zjistil, že máme i jiné doktory než RSDR. MUDr, také střední zdravotnický peronál, sestry, ošetřovatelky i zřízence. Konečně pochopil proč má v týmu odborníků, boha jeho, ministra zdravotnictví a přikázal mu tyto lidi zaplatit. Zaskočil tím Ministryni pro decimaci živnostenského stavu, požadujíc po ní miliardy pro zdravotníky, miliardy miliard na proinvestování jeho snění či bdění a požadavků jakési brožury s roztomilým názven Národní investiční plán. Stréc Jencek suše podotkl, že již ho dvakrát ukázal na kameru, tedy alespoň obálku, a ukáže-li ji potřetí, jako by se stalo. Proinvestováno. Voliči ANO srdce zaplesá . Opět slíbil a splnil. Máme se opět LÉPE. Tetka Křópalová, zkušená to žena z rodu selského oponovala, že brožura stesků na Kalouska, Piráty, Hřiba osobně, demokratické strany, ČT, Ústavní soud a vše neholdingové se nazývá Národní incestní plán a jde o program vytunelování AGROFERTISTÁNU Agrofertem. Pod rouškou čínského viru, smutně jsem uzavřel téma.

Téma papalášství a nadřazenosti panslovanského, čínsky laděného Hradního družstva nelidství nabývá na síle. Jeden takový čínskými nudlemi nedojedený Nejedlý, našeptávač a donašeč Hradní Punťově onuci, bohovorně, s karanténou hlavu si nepředře. Společně s podobně postiženým spolupracovníkem ruské rozvědky, čínským přenašečem orientální despocie a obecním troubou Hradním Mluvečkou, šli se za svou marionetu, by se nezlomila, k zemi poklonit za čínský dar. A s poníženými díky, že jsme mohli za nemalý peníz nakoupit šunt. Tetka Sóralová jen zalitovala, že prase Mynářovic, položilo svůj život pozdě. Tradiční, česká, úřady zapovězená, před nimi utajená zabijačka mohla čínskému velvyslanci přivodit zdravotní újmu.

Újmu si nezpůsobím ranní kávou. Hořce naladěnou.

P.S. pro později na svět přišedší ROH – komunistické odbory, Revoluční Odborové Hnutí, RSDR – komunistický titul Rozhodnutím Strany Dr. Udělen po absolvování politické vysoké školy, předchůdce Vysoké školy života

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner