Průvodce po presumpci

Eric Drooker

Doneslo se ke mne slovo. Cizí slovo. A jedno české slůvko k tomu. Je nadužíváno příznivci trestně stíhaného daňového podvodníka. PRESUMPCE. Světoběžník, stréc Joe, protloukajíc se prohnilými kapitalistickými zeměmi nemaje na skývu chleba, pro kterou si jezdil zánovním lidovým vozítkem VW, zatímco my dřeli a budovali Marxovu chiméru, pravil, že v tom nelidském západním systému platí u politika PRESUMPCE . Ale VINY. Tetka Sóralová chytila ho za PRESUMPCI. Její nezdárný synovec byl přichycen při páchání trestného činu. Svědkem mu byla přítelkyně. Z jakéhosi malicherného důvodu sudí usoudil, že by u společných večeří mohl na přítelkyni vyvíjet nátlak a neprodleně mu ustlal ve vazbě.
Vazba by slušela i trestně stíhanému politikovi. Ovšem nemyslí si to ti, kteří mu poskytli šanci. Krást, podvádět, lhát ve velkém. Dojde -li těmto našim spoluobčanům argument, přichází, povstaňme prosím, PRESUMPCE. Dojde-li, PRESUMPCI dech, přichází tajemná, v plášti přání zahalená slečna Abolice.
Abolicí vyhrožoval nejvyšší vyslanec ruské rozvědky na našem území. Jako správný pastýř své ovečky zahrnul péčí, zahalenou v urážky a vlastního výkladu povinností ve správě země, kterou prodává na Východ, za směšná slova uznání šéfa samoděržaví, vraha Ujgurů a vlastního národa.
Národ je rozdělen, jak tvrdí příznivci národoveckých uskupení na dvě stejné poloviny. Ta VĚTŠÍ, je přesvědčena o nevinně dotačního podvodníka, ta menší o jeho vinně a zbytku je to jedno. Dotační zloděj, arcilhář a estébák v jednom pod málo uvěřitelným tlakem, jakási neholdingová novinářka mu s drzostí svobodě vlastní položila otázku, se porouchal. Zašmodrprchalovy universální odpovědi se promísily a blábolům zatrhl tipec až jakýsi nevycválaný mladý chasník s páskou přes oko. Zbavil ho utrpení. Vypnul ho.
Vypnout JE. Zvolala tetička Ólická na návsi u nás na vsi, upomenula se na zjevně neúspěšný rekundiční pobyt nejvyššího mezi lháři. Oběma vzít co jim nepatří. Tuto ZEM.
Zem naše již není ani k smíchu. Paradox byl povýšen na setrvalý stav. V matičce Praze zjevil se druhý terorista bílé pleti. První chtěl kolejil vlak napíleným stromem an chtěl pobít houfy teroristů, necestujících jen shodou podivuhodných náhod místní lokálkou a druhý se rozhodl ukrátit život nožem, mládence černé pleti. Jen shodou nešťastných náhod jde o příznivce vlastenecké SPD, živící se jako Politická ziskovka.
Ziskovka změní se v Politickou neziskovku, sáhne -li si na 5% hranici ve volbách. Nemají v argumentační výbavě definici Politické neziskovky příznivci mladého Vény a Pitomia, nedej Putin, všichni presidentovi muži, má (moje) je k disposici a netřeba hradit licenční poplatek. Po zdanění Mastnou Alčou by nebylo o co stát.
Stát je zřejmě v ohrožení. Ortel je nabíledni neb ORTEL vyzývá k táhnutí na Hrad. Ortel Tom bude pochodovat do rytmu svých sladkobolných tříakordových skvostů ku záchraně vlasti. Jen podotek, By mne zajímalo, kterak se dá chránit vlast před sebou samým.
Sám si dám kávu. Hořkou. Hodím dumku.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner