Průzkum průzkumu

Eric Drooker

Donesl se ke mne závan sedmi kulí ze Sarajeva. Nesmyslný, nelogický, zavrženihodný počin jedince, jemuž se buď zhroutil svět případně měl o kolečko a pistoli navíc. Ovšem ještě se nerozptýlil pušný prach a už MY národ hádavý, uštěkaný rozdělili jsme se na dvě nesmiřitelná skupenství. Jedni, zastánci vyzbrojování obyvatelstva, střílí argumenty slovně, písemně, pak přebijí a střílí urážky a nactiutrhačnost. Druzí, zastánci nevyzbrojování, kupodivu střílí také, vrší argumenty i urážky. I nactiutrhačnost. V křížové palbě zaniká smysl diskuse. Nikdo nikoho nepřesvědčí neb zákopy jsou hluboké. Tak hluboké jako je vykopali vrchní spojovatel Hradní ruský rozvraceč a čerpací guru. Bez ohledu na lidské ztráty střelby, by nevznikla mýlka je mi jich hluboce líto, rozdělují společnost a vládnou. Rozděl a panuj.

Panovat se chystá i Hradní oblíbenec, věrozvěst rychlých, drahých peněz domácnostem, exprodejce kopírek a spoluprodejce ČR na východ. Vyznavač úvahy, že peníze a Hradní vývozce obou traktorů na Východ nepáchnou, zakoupil si reklamní plochu. Zakoupením celé Nové TV. Tetka Lónová projevila obavy, že jednoho dne bude se střílet z legálně i nelegálně držených zbraní, neb tato zemička Bohem opuštěná dva Majitele neuživí.

Neuživí se mnoho agentur veřejného mínění. Jejich závěry jsou krutopřísně rozhárané. Nelze nic vytknouti zjištění, že máme takovou vládu jakou si zasloužíme. Ale již slavný citát nejmenovaného trestně stíhaného, estébáckého dojiče dotací, lze parafrázovat. „ a ani procenta nesedí“. Takový průzkum zadaný mladým Vénou hovoří o bezmála 8 procentních bodíků pro jeho vlastenecké hnutí a ním nezadaný průzkum hovoří o procentíku jednom. Průzkum ČT, jistě zmanipulovaný, jak hlásají vlastenčíci, věru nedává nesourodému souručenství vlastenců sumárně ani 10%. Ba ani hnití jednoho estébáka si nesáhlo na 26%. Ovšem průzkum je přebit průzkumem zadaným vládnoucí juntou a výsledek ? Krásných 36 procent. Tetka Ólická maje na zřeteli trojčlenku a z ní resultující maximální možný součet procent, na návsi u nás na vsi udiveně prohodila, že sto procent jsme zdárně překonali. Zavzpomínala na plnění plánu jejich JZD na 130 procent a šla pro jistotu kupit zásoby.

Zásoby by měli začít kupit obyvatelé jisté pražské čtvrti. Po rozhodnutí o zřízení pomníku skutečným osvoboditelům jejich část Prahy, Lze očekávat soustředěnou palbu z Hradních střílen. Hnojometný Mluvečka má nabito. Také lze očekávat sankce z východu a obchodní restrikce. Rusky hovořícímu občanu bude Moskvičem zapovězeno, nařízeno, zakázáno utrácet rublíky v katastru Řeporyjí a vývoz kaviáru a šumivých vín do zbourání nepostaveného pomníku zastaven. Jen vývoz neregistrovaných zbraňových systémů v podobě fake news zhoustne.

Zhoustla i atmosféra v poslaneckém klubu vládnoucí kliky. Jacísí holdingem navlastněné novinářské hyeny chtěly se dopíditi vlastního nazoru členů klubu Bratrstva kočičí pracky. Narazili na hradbu vystavěnou Márou, komunikačním guru ANOistické sekty. „Nejsem v politic abych řešil Babiše“. Soused odvedle prohodil, že i tak proškolování klubu ztracených existencí, trvalo dlouho a postupně docházelo k zeštíhlení povolené odpovědi neb něktří měli problém navržené souvětí si zapamatovat.

Zapamatoval jsem si chuť dnešní kávy. Ultra hořká.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner