Prymula: Většina lidí souhlasí s vytvořením vzpomínkových map. Bojí se jen provinilci

Eric Drooker

Výše uvedený titulek se objevil v on – line zpravodajství na seznam .cz 17.4. v 17:04. Musím se důrazně ohradit. Až na svůj kuřácký kašel a chronickou rýmu (obojí mám již léta) se těším pevnému zdraví a nejsem pod kuratelou domácího vězení – tzv. „karantény“.  Již teď jsem si ale jist, že v případě, kdy bych se do soukolí šmírovacího systému tzv. „chytré karantény“ dostal, určitě neposkytnu dobrovolně data ze svého telefonu, či platebních transakcí. Pane Prymulo, ne proto, že bych byl jak vy říkáte „provinilec“, ale proto že svůj soukromý život odmítám dát jako bianko šek vládě, v jejímž čele stojí mafián a estébák. Vládě, která po vzoru komunistů (a dnes za jejich podpory) zavírá hranice, omezuje svobody a likviduje střední stav. Vládě, jejíž jste vy sám součástí a věrně jí sloužíte. Tak jednoduché Vám to opravdu neudělám.

Netvrďte tedy prosím to, co je uvedeno v nadpisu článku. Nelžete veřejnosti. Budu Vám za to vděčný.

Jsou lidé, kteří mají úplně jiné motivy nepřistoupit na Vaši hru. Na svém příkladě jsem to myslím dostatečně vysvětlil.

 

 

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.