Dobrý den.

Článek. Jak to cītím Já.

Tady se možná dostanem do sporu. Realita je o informacích. Ne o emocích, pocitech.

Emoce jsou Peklo. Protože nás ovlivňují. Mīsto, abychom vyhodnotili informaci a na jejím základě se rozhodly, dáme na emoce.  Emoce, pocity jsou dobré nebo špatné.

Ale je třeba si uvědomit, že dobrý pocit nás může zavést do pekla. A špatný pocit do nebe. Občas se nám stane něco špatného, aby nás to bolelo a aby nás to nakoplo správným směrem.  Jenom dobré pocity nás můžou zavést do pekla.

Dobro a Zlo. To nemůžete oddělit. Je to součást Jednoty. Vše,  co se ve Světě děje, je takovou jednotou. Říká  se tomu stav Pozorovatele.  Jen vidíte. Vidīte, jak ostatní využívají emoce, aby nás zavedly do Pekla. Manipulují Vámi. Aby jste jim uvěřili, že oni jsou jedinou správnou cestou.

Bible. Krásná kniha. Učí Nás správnému žití. Ale přitom je tam něco špatně. Položte si tu otázku. Co tam může být špatně. Starý zákon. Když se nad tím zamyslíte, vezmete informace, které jsou tam řečeny, vypustīte emoce, tak na to přijdete sami.

Teď Vám neřeknu odpověď. V příštím članku. Pokud tenhle bude publikován.  Pokud sami hledáte, naleznete. Tluč a bude ti otevřeno. Někdy je to na x – tý poklep.

S pozdravem

Petr

 

 

 

 

 

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

Revue Forum Banner
Profilový obrázek
Petr Šimík