Šílená jízda

Donesla se ke mne informace o šialeném závodě. Aktéři jsou toliko dva, leč informační dálnice neúprosně vykonává své POSLÁNÍ. D1 pod odborným dohledem ANO sekty je k VELKÉ STRANĚ.

Straně oddáni byli kdysi oba soutěžící. O nejzábavnější sdělení občanstvu. Bojím se domyslet přeshraniční dolet takových zhůvěřivostí. Náš nejvyšší bojuje s číslem „1“ a s neskutečně výtečným zdravím. Zřejmě z toho důvodu byl povolán čínský odborník na robotiku a na bezinfekční jednotce kliniky v Praze, matičce mnohověžaté, bude resetovat „1“ do továrního nastavení. Existovalo riziko přehřátí nákladně okopírovaných součástek tolika zdravím.

Zdravím kypící jednička nerozdýchala pražskou revoltu proti svým „stvořitelům a udržovatelům“ a jala se vyhrožovat Praze nelehko specifikovanými sankcemi, minimalizací cestovního ruchu, rozebráním stadionu, čutálistického, slávistického a odklonem finančních toků Jüanu , blíže neurčeným směrem.

Směrem k Francii. Cannes. Mougins. Vyhlíží naše „2“. Několikátá láska jeho života jakási Paloma, předzvěst lepších pozítřků, výkladní skříňka motta „budu stát řídit jako svou firmu co mi nepatří“ jakýmsi nedopatřením nedožije se ani zítřka, natož světlého příští. Uondán krachem tohoto intimního vztahu a dávaje to do souvislosti s nedožitým výročím řeznických speciálů ve vzpurné Praze, vyhrožoval směrem ku Moravě. Konkrétně do Brna. Tam je viník jeho ne příliš vydařeného týdne. Vzhledem ke stavu D1 si rozmyslel vyřídit si to jako daňový podvodník se soudním senátem, z oka do očí. V záchvatu upřímnosti, bez Máry v závěsu, zvolal východním směrem, že příjmy se mají danit. S tím nemohu nesouhlasit, pronesl stýc Křópal na návsi, jdoucí si vyzvednout důchod, zatím v Kč. Jüan je odkloněn. Jen doufám, že tento sebemrskačský projev bude následován činem, komentovala to poštmistrová, upřeně hypnotizujíc svou výplatní pásku. Jeden z našeptavačů se bez úspěchu, zřejmě jazyková bariéra byla na vině, snažil dvojce, zároveň jedničce čerpadlářů, osvětlit rozdíl mezi náhradou a příjmem.

Příjem z dotací by se také mohl danit, zaševelil jakýsi urputný pisálek. To zanechalo na dvojku v soutěži mocný dojem. Optal se pisálka odkud ta nenávist k jeho financím pramení a uložil si do papírového NOTEBOOKU poznámku, je třeba koupit další zpravodajský server, aby začal psát pravdu.

Pravda o rozhodnutí, kterak „2“ zrušila rozhodnutí o vrácení neoprávněně, čti podvodně, získané dotace vlastní firmě z holdingu co mu nepatří, vyšla zprudka na veřejnost a dotkla se našeho čarpadláře. Dokonce tak, že vypustil do českého, nezamořeného éteru myšlenku, která o několik koňských šířek, na hlavu porazila „1“, čínského koně s ruským jezdcem v sedle. Zde není místo na parafrázování. Citace je vskutku potřebná: „ … v New Yorku jsme měli jen climate. Climate change. Jakoby Evropa neměla jiné problémy. Jen klima. Přitom ČR je jedna z mála míst, která plní ten klimat.“ Upomenul jsem se na Kůl v plotě, v Červeném hrádku. To je ten kůl, jak se u něj pasou bojleři. Hlavní cenu nefunkční broljer vyhrává naše „2“ a stává se „1“. Bože můj, nedej aby se to po rekondičním pobytu nestalo skutečností.

Skutečně si dávám dobrou ateistickou kávu. Ultrahořkou.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner