Smysl pro humor? To my Češi máme!

Eric Drooker

Název  dnešního mého povídání k aktuálnu mě napadl okamžitě po přečtení  názvu článku Ondřeje Koutníka (Seznam.Zprávy 29.10.2020).

“ JSEM ZLOČINEC“, řekl Faltýnek po příletu z Málagy. Kritizoval ho i Babiš.

 

V uvedeném článku autor píše, že J. Faltýnek,  šéf poslaneckého klubu, se může spolehnout na dostatečnou podporu svých kolegů ve Sněmovně.  Není nad to, když si je člověk jistý v kramflecích. Jenže znáte to! Známe to! Nic nemusí trvat věčně. Stačí si vzpomenout  „se  SSSR na věčné časy a nikdy jinak“. 

Ještě ani neuschla zcela novinářská pera tak, aby byla spokojena s jasným vysvětlením – proč se ONA schůzka na Vyšehradě konala (pan premiér se vyjádřil, že ho to nezajímá. Mě by to zajímalo!) a už mají „ti otravní novináři“ na paškále opět Jaroslava Faltýnka. To už snad vypadá, že ti škrábalisté zvědaví a zvídaví nemají co jiného, koho jiného, na práci. Nebo? Děje se toho, jako potrava pro novináře, příliš mnoho kolem jedné osoby? Jmenovitě pana Faltýnka?

Po setkání v restauraci na Vyšehradě, které stálo funkci ministra zdravotnictví Romana Prymuly, naštval  J. Faltýnek sobotním odletem do jihošpanělské Málagy už prý i premiéra Babiše.

„Tak já samozřejmě neznám detaily té cesty, ale určitě to není dobrý příklad….. A mně se to nelíbí“. komentoval 29.10.  pan Babiš Faltýnkovu cestu.

Bude dobré když si pan Babiš vzpomene na svoje slova  (v přímém přenosu TV)  na adresu tehdejšího ministra zdr. Adama Vojtěcha „Jen to řekněte, řekněte to jméno, nebuďte slušnej…“ To stejné, avšak k Faltýnkovi,  by mohl říci,  aby se dozvěděl detaily jeho cesty na Málagu, pokud to chce vědět. Možná ani nechce? Kdo ví?

To, že má pan Faltýnek i smysl pro humor (snad černý, čert ví) zaznamenali novináři,  před kterými druhý muž ANO po čtvrtečním příletu z Málagy neskrýval podrážděnost „Jsem zločinec, je potřeba mě opravdu zastřelit, vyhodit, to bude nejlepší řešení.“

 

My Češi, nejenže máme smysl pro humor, ale jsme  i mírumilovní.

KDYŽ UŽ JSTE SI O TO, PANE  FALTÝNKU,  ŘEKL STAČÍ VYHODIT.

 

 

 

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner