Trauma skutečného vlastence

Eric Drooker

Donesl se ke mne apel. Vlastenecký apel. Jakási Mlátička povoláním, Zděnda Ondráček se upomenul, že se zbraní v ruce bránil „zachvatčiky“ a jejich tupé slouhy, charakterově pokřivené soudruhy a přišlo mu líto podobných teroristů. Vznesl tedy požadavek na vládu spolusoudruha vyšší morální pokleslosti, estébáckého synka. Stáhnout vše maskáčové neprodleně do českých luhů a hájů. Odkopal se mladý Véna, pravila rozvážně tetka Lónová. Jeho spoluapel ke stažení, určený spíše k blížícím se volbám. řečí více než gramotnou, je pochmurným vysvědčením jeho samého a adresátům přidělá vrásky. Slova jež užil nejsou ve výbavě potencionálních voličů a mohla by způsobit psychickou újmu. Ilustrací psychického traumatu by mohla býti bezejmená poslankyně hnutí jednoho estébáka, jistá Maxová. Prý po přečtení životopisu cíle americké střely nabyla dojmu, že snad, možná, eventuálně, až jak vůdce řekne, by mohl být teroristou. A Hradní kolaborant stále pyžamově mlčí.

Mlčí i nemlčí evropský kontrolní orgán. Zapeklitý Schrodingerův kočičí postulát. Ovšem zlatým hřebem ji opečetil jakýs agrofertní výsadek na ministerstvu v roli ochránce zájmů obmyšleného. Výsledek finálního auditu nečetl, ale je to rozhodně jen podklad ke schůzce o konečném vyznění auditovaných zvěrstvech konajících se ku prospěchu beneficienta. Tetku Ólickou komentář zaujal. Shledala ho novátorským a jako krok správným směrem. Odsouzený trojnásobný vrah, po vynesení konečného rozsudku, poděkuje soudci za podklad k diskusi a pozvání k čaji o páté, kde poplkají o sudího zaujatosti proti jeho osobě.

Osoba honosící se označením Prime minister propadla Ludvíkovu bludu. ON byl Slunce, zatímco JÁ jsem stát. Všecičko je MÉ a JÁ nic vracet nebudu. Ostatně není z čeho. Vše již zkonzumovala firma co nikomu nepatří a jejíž výnos patří jakémusi obmyšlenému. A banky také něco stojí a krom toho rodina, posvátná rodina, také. Zejména kosmetická medicína něco stojí a to JÁ musím vědět neb Ministr pro zdraví AGROFERTU, hlásí měsíčně objem úhrad pro zdravotní portofolium fondů vnucených MNE Kalouskem a migranty.

Migranti, Kalousek a tradiční politici, ruku v ruce s živnostníky jsou alfou, omegou a možná i zetou nezdaru ve snižování daní pro obyvatele. Jejich přičiněním se daně pro tento rok zvýší. Takto Mastná Alča, ministryně pro finační zájmy beneficienta, obohatila daňového poplatníka, občana, i voliče ANOPRESSFERTU. Stréc Jencek kroutil pochybovačně hlavou. Její bratři ve finanční gramotnosti, komunisté, si museli vystačit s americkým broukem. Kalouska neměli, tradiční strany rozprášili, živnostníky zlikvidovali přednostně a rozkulačili ves. Napomenul jsem strejdu, by mluvil tišeji, AGROČERT nikdy nespí.

Nespí ani nejvyšší ze žalobníčků. Narozdíl od svého jmenovce na Hradě. Mám podezření, že kolem jeho osoby se osnuje spiknutí. Jeho vzepření se agrofertnímu pojetí spravedlnosti v podání asimetrické Rudé Máří je příslibem.

Příslibem, že naše ranní káva nemusí být hořká věčně.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner