Uvítací dopis

Uvítací dopis

Adresát: Andrej Babiš, t.č.předseda vlády ČR

Vážený pane.

Děkujeme Vám, že zrovna Vy využijete služeb, které poskytuje veřejnosti naše organizace. Dovolte proto několik důležitých informací .

Ubytování – Ubezpečujeme Vás, že ubytovací kapacity v naší správě splňují ty nejpřísnější obecné i  hygienické standardy, určené pro ubytování v naší kategorii.Předpisy, platné v ČR patří celosvětově k nejpřísnějším aby zajistili maximální komfort našim klientům.

stravování – V našich zařízeních poskytujeme plnou penzi v průběhu celého pobytu našeho klienta a to zdarma.Jestliže máte ze zdravotních důvodů předepsánu dietu,není žádný problém ,po předložení příslušného lékařského potvrzení, Vám ji zajistit.

Volný čas – Žádná jiná ubytovací zařízení, dokonce ani typu mezinárodních hotelů nemůžou v této oblasti našim zařízením konkurovat.Volného času budete mít při svém pobytu opravdu tolik, že doslova nebudete vědět, co s ním.

Sportovní vyžití – V našich zařízeních najdete dostatek možnosti k pohybovým aktivitám.Velice oblíbené mezi našimi klienty jsou kontaktní sporty,k dispozici jsou i posilovny, v rámci pobytu na čerstvém vzduchu i míčové hry.

Zdravotní péče –Po celou dobu pobytu úplná a bezplatná. Užíváte-li dlouhodobě nějaké léky,dostáváte je bezplatně.Ve své péči jdeme dokonce tak daleko, že užívání léků si nemusíte sám hlídat.Na vhodnou dobu Vás upozorní námi pověřený pracovník,který Vám Vaše léky osobně doručí.

Se zdravotním stavem úzce souvisí také denní pobyt na čerstvém vzduchu, který je v našich zařízeních dodržován s pevným denním rozvrhem.

Doplňkové služby – za poplatek – Za krátkou dobu svého pobytu zjistíte, že neexistuje služba, která by nemohla být pro Vás zorganizována.Za mírný poplatek některým našim zaměstnancům, případně Vašim spolubydlícím je možné poskytnout  jakékoli služby,které nejsou uvedeny jako bezplatné. Poznámka:ceny za doplňkové služby jsou smluvní.

Reference – Nejlepší referencí našich služeb je fakt, že denně a po celý rok využívají našich služeb ve všech našich zařízeních, řádově  statisíce našich spoluobčanů.Velké poptávky po našich službách si všimla dokonce i vláda ČR a v současnosti dělá kroky, aby bylo možné ubytovat větší  počet našich klientů.

Závěrem nám dovolte vyslovit přesvědčení, že i Vy budete s našimi službami maximálně spokojen.Doufáme, že je budete využívat co nejdelší dobu.Vždyť nemálo našich klientů má naše služby rezervovány  doslova doživotně.

Vězeňská služba České republiky

 

 

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner