Užití medicimana ve prospěch ČR

Donesla se ke mne velmi přesvědčivá úvaha Sociální Twiggy vulgo Venezuely Maláčové. V jakési plodné diskusi na primovní TV se upamatovala, že je ministryní. Bohužel nám zapomenula osvěžit čeho a jaké vlády. Z její úvahy vyplynulo, že vlád máme několik. Jedna, která jako jeden estébák dře do úmoru, jedná, usnáší se, nařizuje, přikazuje, slibuje a zařizuje modré z nebe. Druhá, která spolu až tak moc nemluví, dopisuje si, vládne přes média, napadá se a háže stranický klacek do soukolí a mnohdy se ani nepozdraví, a má jen mlhavou představu o svých portfejích. Tetku Ótlou interesovala vcelku jímavá myšlenka, že firem této zemi netřeba. Jsou vysloveně na obtíž a zaměstanci se bez nich obejdou. Smělá myšlenka.

Myšlenkami nešetří ani ministryně přes průvan ve státní kase. Stréc Jencek kousavě poznamenal, že v takovém vichru ani hlodavec by nezůstal. Nu a zvěděli jsme, že největší dílec státní podpory firmám z holdingu a pár vyvoleným Mastná Alča, takto samokadeřnice, vyplatí díky přebytkovému rozpočtu z minulých let. Polštář jakýsi prý nám na dalších 20 let utlumí pád. Tetka Sóralová projevila neklid. Optala se zdvořile, zdali po šesti letech ANOistického vládnutí stává se mínus automaticky plusem.

Plus mínus autobus, připomenula tetka Křópalová názorový rozptyl ministra zodpovědného za přesun zdravotní kapitoly pod křídla Agrofertu. Kmitočet názorových změn zaujal vědce ve fyzikálním ústavu Princeton University v New Jersey. Jejich dlouholetý výzkum a výsledky prý náš ministr spolehlivě vyvrátil. Stréc Jencek je názoru, že je škoda jinocha popustit amerikáncům. Ještě nevyčerpal kapacitu nápadů v oboru stravování v restauračních zařízeních a rád by se oprostil chybičky. Vládou neschválený manévr při přesouvání lžíce do úst.

Do ústní agrofertně nevymáchané dutiny si vzaly holdingové pseudonoviny řízené hlásnou troubou babišismu antinovinářem s indiánským jménem Štván Léky, sudího exponované causy s názvem Vládě přes prstíčky. Autor narouboval s lehkostí Mičurina příbuznost sudího k bývalému lidoveckému předsedovi a k vládě nepříjemnému rozsudku. S lehkostí bulvárního psavce tak pokusil se znevěrohodnit jak rozsudek, tak sudího se senátem, stenotypistkou, soudním kreslířem i zřízencem. V souladu s již proslaveným „NEROZUMÍM“ svého šéfa. Také velmi odvážné až frivolní tvrzení, že vláda již 7 let ví naprosto přesvědčivě co s našimi penězi a je oporou při každém našem konu, jako by vypadlo z úvodníku Járy Kojzar Plesla Mfvčera nástupce Rudého práva.

Právo rudě ANOistické, zatajovat relevantní informace je zřejmě zprudka nakažlivé. Této osvědčené metody rozličných diktátorů se od trestně stíhaného estébáckého donašeče naučila celá squadra AlCapone dream team, družina známá pod názvem VLÁDA. Naposledy jeden model tajil tak důsledně, že zatajil i před kolegy a získal titul Kim Čong Un měsíce. Tetka Sóralová navázala myšlenkou, že pochopitelně soudruhu Kimovi přejeme vše nejhorší nač si vzpomeneme, ale nejásáme. Na Hradě máme ve vegetativním stavu mužika již dlouho a stále škodí seč může. Může se prý i stát, že náš nejvyšší Zachraňovač mrtvol již vyrazil na Dálný Východ. Stréc Jencek popřál KLDR úspěch a doufá, že odměnou nám bude trvalý pobyt medicimana.

Medicínu ve formě škádlivé kávy si neodepřu ani dnes

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner