Vlasovci v Řeporyjích

Donesla se ke mne nosná informace. Úřad pro měření ukřivděnosti vydal varování o zdraví nebezpečné síle kňučení v předvánočním čase. Kňučení o vysokých tónech na frekvencích pro ucho škodlivých se očekávají z dotací a reklam upředeného hnízda přelétavého bílého ptáka s dlouhým zobákem. Varování platí zejména pro obyvatele Průhonic, Prahy a České rebubliky. Teta Ózká na návsi u nás na vsi byla názoru, že z nedělníku Čaulidi bude tryskat křivda až ke slovenským hranicím a ten den bychom neměli vycházet z domu, odpojit internet a zatlouci okenice. Vedoucí konzumu přitakajíc tetce informovala, že v den zvěřejnění informací z EK a brněnského Zemana, zástupce žalobníčků nejvyššího, pro jistotu odhlásí stranický, holdingový tisk, by jedovaté sliny Ištvána Štváče Léka a Járy Kojzar Plesla mohly nakazit nebalené potraviny.

Potravou spravedlnosti nasycený útvar policejní po létech dřiny a odříkání si odvahy dospěl s třicetiletou nedočkavostí k úvaze, že jest nutno konat. Jakýsi aktivní vyšetřovatel nabyl právního názoru, že zabíjet vlastní občany, potažmo cizí státní příslušníky elektrickým proudem je trestným činem. Zadoufal ve štěstí, že věc se nedostane ke státnímu žalobci s velmi svérázným právním názorem, příkladně kdejakému Šarochovi a žalobu posunul o level výše.

Výše než naši čučkaři posunout krevní tlak šéfovi hradní expozitury čínskoruské rozvědky může už jen příroda, utrousil soused, jdoucí z obecního úřadu, kde se drze přiznal k návratu marnotratného syna ze zahraničí a neprodleně požádal o navýšení poplatku za stočné, odvoz odpadu a psa. Čučkaři školení v hledání špionů v každoroční výroční zprávě uvedli, co jest nabíledni. Rej cizích rozvědčíků padá na úrodnou půdu zahořklých spoluobčanů lkajících nad nabytím suverenity a trpících pod jhem svobody. I svobody slova. I vlasteneckých politiků. S láskou vzpomínajících na nedostatek všeho nač si šlo vzpomenout, mimo všeobepínající fronty na vše. Uloupeni o svou přirozenou touhu po chudobě a bratrem rusem spletený bič práskající jim nad hlavou. Reakce z hradní TV, kde substituce moderátora kajícně sype si popel na hlavu ze zoufalství, že má pravdu a hradní loutka nikoliv, se očekává v nejbližším možném termínu po přestartování hradního zemana do výrobního uživatelského nastavení.

Nastavení zvýšení odolnosti bude žádoucí. Nějaký model, jemuž je zdravotní stav prvého mezi usvědčenými lháři a velkoprodejce traktorů, obou, na východ, tak nějak u konečníku nadhodil myšlenku o zbudování pomníku našim takyosvoboditelům. Ostatně v Praze byli na rozdíl od Stalinovy dobyvačné úderky o 4 dny dříve. Očekává se prudké vzedmutí vlasteneckých sil v kyberprostoru. Pokyn k palbě již vzešel z ruské výzvědné rezidentury, Náš magorilisimus vlastenecké úderky po nahození do provozního stavu bude postaven v čelo útoku proti vlastnímu obyvatelstvu jemuž přísahal věrnost. Ovšem Ústavu už dnes nikdo nebere vážně.

Vážně dosrkávám ranní příděl kávy. Krutě hořké.

P.S. Uctivé díky Adamu Komersovi za zapůjčení „touhy po chudobě“

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner