Vlastenci, kupředu LEVÁ !!!

Eric Drooker

Doneslo se ke mne hlasité bouchnutí dveřmi. Zpoza Kanálu La Manche, Dovolili sobě opustit EU prostřednictvím voleb. Čeští vlastenčíci zajásali a pojali bouchnutí coby startovní výstřel. Závod kdo podá přesvědčivější argument, proč a jak rychle naši budoucnost spojit s východními autokraciemi. Mladý Véna dýchá argumentačně na záda Moravskému šikomookému šógunovi a blahoskloně jim z Hradního povzdálí kyne ředitel zeměkoule, demokrat asijského střihu. Tetička Ólická, nestorka našich tetiček, na návsi u nás na vsi položila řečnickou otázku, zdali je výtečníkům znám geopolitický význam spojený s lokací Velké Británie s přihlédnutím ke struktuře a výkonu ekonomiky a exportního potenciálu i k historickým souvislostem. Jestli přemýšlí hlavou, přeložila tetka Sóšková do jazyka mateřského.

Mateřskými ochranářskými pudy musila zaujmout kandidátka navržená trestně stíhananou osobou v kůži dotačního podvodníka, soudně uznaného estébáckého syčáka a nactiutrhače. Kandidátka na post Ochránkyně všech lidských práv lhát, krást, křivě přísahat, podvádět, pomlouvat, donášet, vykrucovat se, hrát velké sobě domů, nevlastnit konglomerát firem, vlastnit Českou republiku, obchodovat sám se sebou v rámci střetu zájmů, našeho skrznaksrz prolhaného beneficienta. Hýčkán průzkumy si to může dovolit.

Dovolit si chránit naše zdraví může bez rozpaků i Mastná Alča. Její ochranářská úvaha zaujala tetky na návsi. Jen se nemohly shodnout, zdali si z nich dělá jundu, bžundu, legrandu či jak se expresivně vyjádřila tetka Křópalová prachsprostou prdel. Zvýšení spotřební daně na alkohol a tabákové výrobky bude růst s růstem minimální mzdy a rozhodnutím obmyšleného, že už je lépe. Jak trefně uvedla ministryně pro ochranu zájmů a odpouštění daní konglomerátu firem co nikomu nepatří, zvýšení bude předvidatelné a výrobci budou mít čas na překolkování. Soused odvedle prohodil, že čínskoruskoukrajinské bratrstvo dovozců cigaret se překolkováním nebude zdržovat a jen zvedne ceny a svůj zisk.

Zisk zdá se malý býti obmyšlenému. Konglomerátu firem co mu nepatří a jejich souhrná výnosnost se blíží záporným čisélkům. Ministerstvo pro likvidaci malého a středního podnikání, ministerstvo pro odpouštění daní a ochranu ekonomických zájmů konglomerátu, Ministerstvo pro vyplácení dotací na vše co souvisí s holdingem bez majitele se mohou přetrhnout by dosáhly předpokládaného ANO bude beneficientovi lépe. Jen ministerstvo pro bezpečí obmyšleného nevykonává svou práci dle představ JE LÉPE. Národní kňučedník bude muset zvýšit intenzitu kňučby. Rudá Asimetrická Máří musí přidat. Nedoslýchavost by mohla ji zakoupiti slevněnou jízdenku do zapomění.

Zapomenout na kávu není v itineráři dne. Dnes exitovně nahořklá.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner