Výchovu vlastenců v Čechách

repro youtube.com

Petra Procházková dala facku pracovníkovi Sputniku. | FOTO: repro youtube.com

Donesla se ke mne fotografie, následovalo krátké úderné video. Pracovně jsem ho nazval Nácvik slušného chování. Vyvstala zakutaná vzpomínka na politického praotce Nácviku, jistého dr. Macka. Tento ne již jinoch a to v dobách politicky dřevních nevěřil, že by se byl schopen při rychlosti justice dosíci satisfakce za urážku své ženy od politického nedochůdčete dřevního údobí politického. Dnešního odsouzeného delikventa stran distribuce úplatků, nejistého dr. Krysu-Ratha. Nezdržoval se sundáváním latexových lékařských rukaviček a uštědřil delikvantovi výchovný záhlavec. Políček.

Políčkem by se nedalo popsat instruktáží video z Nácviku. Paní Procházková se nezdržovala čekáním na gentlemana kvalit dr. Macka, obávala se prodlení neb vychovávaný se má dočkat odměny ihned po prohřesku. A tak padla výchovná facka. Padla na sále.

Sál, který si pronajala společnost pro adoraci Ruska a dehonestaci demokracie, byl převážně zaplněn distributory lží, pomluv, nepravd. Chyběl snad jen president pro správu ruských záležitostí, hradní Alkoholix a jeho věrná Mluvečka. Od ruské TV Raptor je nadmíru hezké, že výchovné video neprodleně vypustila mezi ruské vlastence české národnosti. Chybělo jen varování Na hrubý pytel, tak se z lesa ozývá.

Ozval se přehlížený mluvčí vlastenců, moravský šikmooký šógůn, soudně uznávaný Pitomio. Cítil se odstrčen z výsluní, pro něj věčnost, pro mne vděčnost. Leč nezahálel poloimigrant a přednesl ostrou filipiku stran svátku, který jsem do dnešního neznal. Tetka Lóbalová, na návsi u nás na vsi, projevila zvědavost, zdali si to ten polojapončík, kluk ušatá, nevymýšlí a jala se parafrázovat. Prý 18.12. jacísi pomýlení havlisté, nečisté, nečeské, nepatricionalistické živly zařídily, že tento křesťanský svátek, stane se Mezinárodním dnem migrantů. Jencek, stréc přes bůhvíkolikáté koleno, projevil jistou dávku skepse, že netřeba svátku úděsnému podtatranskému dotačnímu šíbrovi, který se prolhal až do Strakovy akademie a píše si na vizitky Prime minister ČR země, kterou vlastním, přes firmu kterou nevlastním. Tetičce Lóbalové zase přišlo podivné, že by dle Pitomia nejpronásledovanější církev 21. století v tichosti posunula své svátky na 18.12. a spěchala tyto Boží Noviny zvěstovat faráři.

Farář sám zaneprázdněn jinou Novinkou, starostí o církev svatou v inzertní kampani SPD na Fb, novinku o posunutí data narození Syna Božího, chtěl zapracovat do nedělního kázání. Pak ovšem zahlédl umně zpracovanou koláž nějakého Radima. Fialy. Ten v ní uklidňuje své ovečky a ovečky boží. Pan Neumann, herec, který se již nemůže nikterak soudně domáhat satisfakce, natož by kuchyňskou potřebu užil k výchovným účelům na autorovi koláže, drží v ruce vařechu děsivých rozměrů a slibuje, že národ před cizáky ochrání.

Ochranu před weby typu SPUTNIK či TV Raptor nám neposkytne fackobraní. Nýbrž změna školských osnov. Pracovně, od biflování ke kritickému myšlení.

Myslím, že káva by mohla býti nápomocna ke startu. Myšlení. Hořká.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner