Vzpomínka na pana Vaňka

Doneslo se ke mne, že jsem liberální fašista. Jsem poctěn. Sic mi není tak úplně jasné co vlastně jsem, leč zaškatulkovala mne takto jistá Helen von Farkas. Tato modrá šlechtická krev je uctivačkou ruského careviče Vladimiroviče Putinoviče. Jeho portréty hyzdí zdi jejího profilu a není tajemstvím její studium na slovuté Vysoké škole života. Jsou to pane Vaněk paradoxy.
Paradoxy dovedl k dokonalosti velmistr v oboru lží, čerpání dotací a údivu. Ten předvedl při artistickém čísle NEVÍM, NEVĚDĚL JSEM, NIKDO MI TO NEŘEKL. Udivil mne do vyčerpání, odtušila tetka Kósalová. I k nám na náves donesla se informace o výjezdních doložkách v době reálného socialismu a možnost užití doložek při tužbě navštívit kapitalistické vydřiduchy, při nedostatku toaletního papíru. Zloděj křičící chyťte zloděje je klišé. Paradoxně ho zmodernizoval jeden takový exemplář, okupující Strakovu akademii. Milionový Mikuláš zcizil mu prý volební program z roku 2017, systémem ala Táňa Králík Malá ctrlc ctrlv zkopíroval do Výzvy politikům a aniž uhradil licenční poplatky, zveřejnil na Letenské pláni bez uvedení zdroje.
Zdroj obeznámený s psychickým stavem prvého mezi lháři prozradil, že dotační guru chtěje oslavit výročí podpisu ve Vinárně u Obuvníka naznačil, že již dlouho nic nepodepsal a rád by si to zopakoval. Podpis prohlášení MCh mu však z důvodu paradoxu Mára na poslední milionovou chvíli zatrhnul.
Zatrhnula bych některým prostorově výraznějším ministryním vycházet z domu bez porady s někým soudným, prohodila sousedka přes plaňkový plot, aby řeč nestála. Nestála bych o takovou ostudu. Ukázala mi obrázek kytovce, oděného v sytě červenou barvu s jakousi bílou leklou rybou kolem krku. Barevně na hraně, skoro jak ruská trikolora na šlajfce její modly. Soused z druhé strany, známý nezdvořák, projevil zájem o tištěnou MaxiKláru, vece, prý nalepením na dveře spíže zajistí, že mu nebudou chodit vnoučata na pišingry a syn na slivovici.
Slivovici v nemírném množství musela požít vláda jedné strany podporovaná vyhynulou stranou a komunisty. Intoxikace organismu návykovými látkami musí stát za schválenou digitální daní. Jiné vysvětlení pří četbě důvodové zprávy není možné. Jde o paradox návratu daně z obratu vymýcený první daňovou reformou. Daň z nul a jedniček pochopitelně uhradí ve službách a zboží i voliči hnutí jednoho muže. Pane Vaněk paradoxy, což.
Což o to, paradox předvedl ve své zaujatosti pro zaslepenost a loajalitu hodnu lepšímu člověku synek přednosty ústavu pro věštění z křišťálové koule a komunistických okultních věd, soudruh Komárek. Tak zabrousil do dehonestace Mch a milionového Mikuláše, že vykutal již polozapomenutou urážku nejhrubšího zrna. Nazval NÁS komunisty.
Komunisty na smetiště dějin a nahořklou kávu na stůl.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner