Záchrana zdraví v mezích zákona

Doneslo se ke mne jímavé srovnání. Autorkou je zrůdička, která rozkládá EU zevnitř, nekonečně hloupá Konečná. Kateřina. Nu tato dala rovnítko mezi zásahem francouzské vlády proti ruskému výsadku v Paříži, jakýmsi Žluťáskům ve vestách, demolujícím pařížská předměstí a pokojné demonstraci v Hongongu, kterou čínská vláda rozehnala nepokojně. Via Náměstí nebeského neklidu.

Neklid v ní vzbuzuje i mladý pán Hrušínský a jeho dobové postřehy. Jenovi doporučuje by si zopakoval základní školu. Nechci malovat po zdi, ale nekonečně přitroublá soudružka Konečná by měla jíti příkladem.

Příkladně se postavila k problematice Valašska a přilehlých moravských regionů, Brno promine, jejich rodačka Mastná Alča. Vetovala zušlechťování švestek pro vlastní potřebu pro celou EU. Jde o krok správným směrem poznamenala má valašská tetička. Je třeba nás chránit před démonem alkoholu, pravila rozháněje si žaludeční nevolnost štamprlí. Jen mi ta s mastnotou na obličeji nevysvětlila, pročpak chce chránit mé zdraví zdražením tepla a před čím mne chrání zdaněním sportky. Přemítám, zda-li to není důsledek medailismu. Tento módní výstřelek započli hasiči neb ve volných chvílích, kdy si nehrají s ohněm, hrají si se zdravým rozumem. Jen rozpálená hlava může věnovat medaili, netuším za co, někomu, kdo přerovná rozpočtovou kapitolu.

Kapitolkou seba sama je i zřejmě empiricky zjištěný počet slosovatelných, zdaněných účtenek do státní BONZAČKY. Ďáblovo číslo je 16. Denně. Jak došla důra jedna ke dvěma nákupům za hodinu po odpracování osmihodinové směny udavačského plantážníka ostává státním tajemstvím. Čert nikdy nespí, vysvětloval číslo 16 stréc Křópal. Pak by vycházel jeden nákup za hodinu.

Hodinku si pospal i ochodní zástupce Huawei. Státním tajemstvím však zůstává, proč si neschrupnul v Lánech. Jeho převoz do Berlína způsobil nebývalé logistické potíže. Poté co hostitelé odmítli na zámku Bellevue srovnat schody se zemí a vytvořit plošinu, vytyčili pro našeho nejvyššího zástupce ruské rozvědky speciální vchod. Zadní. Asi aby nenakazil personál. Zdraví jež pryští z našeho třicetiletého mladíka je prý zhoubně nakažlivé. Loutkovodiči byli pod příšerným tlakem neb panovala obava, že jakmile HO ukloní u zdi mohli by HO zlomit. Případně probudit. Vše proběhlo zdárně a třicítka loutkovodičů si zaslouřeně dáchla při projevech státníků.

Státník na jakého si hraje soudně uznaný lhář a přisvojovač evropských dotací a osoba nedůvěryhodná v Lucemburku pod rouškou noci zatím položil květy u piedestalu vysochaného Jana Palacha. Ten v okamžiku, kdy zjistil kdo mu věnec klade, zkřivil rysy tak, že plastiku bude nutno přeplastikovat do původního tvaru.

Tvar drží, zatím, šikooký moravský šógůn. Jeho definice přímé volby předsedy SPD zamotala šišku politologům tak, že započli hromadně přepisovat učebnice. Tato vskutku novátorská úvaha zaujala i širokou veřejnost. Je jen otázkou času, kdy pronikne do filosofických kruhů, kde bude hojně diskutována. Zatím tedy v našem politicky nevyhraněném prostoru na návsi způsobuje bujaré veselí.

Veselí se mi nedostává ani při pohledu na sedlinu v hrnku kávy. Hravě hořké.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner