Zahraniční okénko

Donesl se ke mne pozoruhodný počin. Podmnožině z firem co nikomu nepatří, přistálo na účtech nenaplánované plnění. Vzhledem k načasování v tom má jistě prstíček mýtická postavička nesekulárního charakteru. Nu a tento Santa, po staru Ježíšek, zosobněný náměstkem za ANO v nepolitické funkci v NAŠI VZP, možná už JEHO, navýšil před loňskými vánočními svátky plnění Reprodukční klinice ze stáje konglomerátu firem beneficienta. Ruku na trojnásobný bypass, smířlivě prohodila tetka Křópalová, komu by se nehodilo před svátky pár desítek milionků. Pro vnoučátka. Ze štádného kriv nigdá neščágá, okomentoval to dělník z místní zahraniční úderky.

Úderné argumenty veze sebou do Bruselu trestně stíhaný dotační ekvilibrista, shodou nešťastných náhod a Márovým PR, premiér NAŠÍ, tedy snad, Bohem opuštěné zemičky. Trpělivě vyslechla smělcovy úvahy, které vyváží do instituce, která mu donedávna přispívala na skývu chleba. Shrnula jeho vzletné, poetické myšlenky v sanskrtu pronesené do větičky. Navalte prachy a přestaňte se starat jak je utratím.

Utratil již drahnou část mozkových buněk mladý Véna. Ve snaze o zviditelnění svého nevšedního, kreativního programu, zalíbit se nízkým pudům některým spoluobčanům a sesadit velmistra v podkuřování této skupince obyvatelstva, kterému se započalo nedostávat migrantů všech národností. Soudně uznaný Pitomio, zpitomnělý křivdou jež je na něm páchána, hordy cizáckých hrdlořezů převlečení za siroty ze Sýrie nikde, ani když si je photošóguingem namaluje, Prime minister vykoupil veškerá homeopatika na křivdu, byl viděn moravskou rozvědkou, an vyhozen z blízkého BlueLightu bloumá Nerudovkou s poesií na rtech, Za kousek migranta šel bych světa kraj. Mladý Véna maje pedagogické vzdělání uchopil PR z jiného soudku. Nepřítel nedlí v migrantech, ale za velikánskou louží. To vždy zabere u rozumuprosté části populace. Tetka Sóralová projevila přesvědčení, že po vysvětlení jak to bylo v Afghanistánu a Iráku s imperialistickými nechutnými choutkami válečných štváčů z WallStreetu páchaném na mírumilovném despotovi a bojovnících Alláhových, živícíma se Koránem a opiem, přijde na řadu podvod s Měsíčním výsadkem.

Výsadek z Řeporyjí již dle vlastenčíků napáchal škod dosti. Zhmotněný Luciferus Novotnicus, jistě jako odvetu za zapálení řeporyjského skansenu podpálil ruský skansen. atomový křižník potěmkinovského letadlového charakteru, kde nechal vzplanout fosilní paliva. Uhlí a dřevo. To rozpálilo do běla majitele Ruska a přidružených okupovaných území tak, že povyrostl o celý mm na uctyhodných, nepřehlédnutelných 1701 mm. Asi v prudkém hnutí mysli započal vykutávat holý fakt smlouvu Molotov-Ribbentrop. Označil postoj prohnilých zaprodanců, evropských historiků a EK za naprostou nestoudnou lež, hraničící s vypověděním diplomatů a vyzval je revizi historie dle jeho výkladu, jediného správného.

Správně hořkou kávu bez ruské pachuti jsem již pozřel.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner