Zrození politického mikrohegemona

ČT24

Donesl se ke mne zrod oranžového Činghischána. Otcem mu byl čínský vir a matkou socialistická internacionála. Svědkové porodu uvádějí, že na politický svět přišel v červeném svetru a bez skrupulí. Moc, kterou zcela nezištně získal od čínských soudruhů a zištně od vypráskaného Prime ministra. Zvrtlo-li by se cosi a neví-li se co by se, svolá se komise, je zde nad slunce jasný viník. Také plní roli lakmusového papírku a užitečného idiota. Tetka Sóralová soudí, že obě role si užívá vrchovatě. Chvíli o cenu idiota měsíce tvrdě soupeřil s profesorem plukovníkem Prymulou, ale akademický titul zachránil na poslední chvíli budoucího jenerála a rakovsky vycouval z prekérní situace do níž byl zištným guru Márou pomocí ještě zištnějšího daňového kouzelníka a dotačního smělce. Rek byl náhle na světě.

Svět, náš, se ještě nestačil ze zrození myšlenkově mongoloidního Červeného svetru vzpamatovat a již nápad střídal nástřel, příkaz stíhal výhružky, na usnesení nestačil padnout prach a nastupuje výnos. Stupidita si vyměňuje místo s ještě větší stupiditou. Do nebe řvoucí je nápad rozdělit děti na vzdělánílačné a zbytek. Rozdílový věk 10 let. Vysloveně po Nobelovce sahající vysvětlení proč hobbyANO a trhy ne, je dechdrásající. Parky a trhy by navštěvovaly davy. Před srocením lidu na návsích a Letných je třeba míti se ve střehu, pochválil agrofertizátor Červený svetr a vydal protichůdné vyjádření pro veřejnost. Pochvala zachutnala. Odměna v podobě restrikcí a zmatečných rozhodnutí na sebe nenechala čekat. Stréc Jencek zapochyboval o čistých úmyslech myšlenkového trustu ztroskotanců v Lidovém domě. Dočetl se, že hospody a kadeřnice přijdou na řadu až naprší a uschne. 10x za sebou a ve Strakovce se zazelenají hrábě. Také ho zaujala informace, že zdravotnickými pomůckami české provinience bude Agrofertistán plně saturován první den po skončení pandemie či epidemie a to až do další čínské virové expanze. V reakci na nové nebezpečí moudré vedení je zestátní, darem pošle na naše náklady do východní despocie a za nemalý peníz odkoupí zpět. Revoluce v evoluci, kvadratura kruhu, spirála pitomosti, ohodnotila Červený svetr tetka Ólická.

Tetka Ólická přispěla do fanklubu Červeného puloveru ošemetnou informací. An za podpory beneficienta, kterému schází levná pracovní zahraniční síla, za pomocí Venezuely Maláčové, které náhle hromadí se maníci a dámy opustivší kvapem v důsledku vládní pomoci své živnosti, čímž je dosažen cíl restrikcí, kouzelným proutkem udělá z nezaměstnaného živnostníka zaměstnaného raba na panském, Agrofertním. Stréc Jencek podotkl, že kovářů se situace nedotkla. Poptávka po poutech a řetězech ze strany Agrofertu je převeliká. Aby absurdnosti bylo dosaženo měrou vrchovatou, na případné slovní rebelie bude v rámci ochrany svobody slova dohlížet soudruh Leo Luzar. Pohrobek generalisimuse Džugačviliho. Posledním krůčkem k dosažení vysněného cíle agrofertizátora bude přeměna Parlamentu na poradní orgán správní rady AGROFERTISTÁNU, kde jediný hlas bude mít obmyšlený.

Obmyslel jsem se krutě hořkou kávou.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner