Hysterické ženy vyvedli z letadla. Vynucovaly si místo, které jim nepatřilo, a hádaly se s personálem

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Hezká dovolená začíná bezproblémovou cestou na místo určení. Někdy se ovšem může stát, že se setkáte s lidmi, kteří vám dokáží znepříjemnit den. Jak upozorňuje server Daily Star, přihodit se to může třeba v letadle.

Nezapomenutelný zážitek z letu si odnesla uživatelka TikToku s nickem @official_norcal_mom. Když se totiž v kalifornském Sacramentu posadila do letadla, musela vytáhnout telefon, aby si natočila, co se na palubě začalo dít.

Michael Kocáb a Michal Pavlíček (ČTK)

Dvojice žen, které se posléze podařilo identifikovat jako matku a dceru, se dožadovala míst v uličce, přestože letadlo už bylo plné. Jejich hlasitý projev, místy přecházející do křiku, ovšem nenechal v klidu palubní personál. 

„Letuška jim zdvořile vysvětlovala, že nemohou chtít po lidech, aby si přesedli. Vyzvala je také, aby si našly jiný let,“ píše u svého videa uživatelka sociální sítě. Matka s dcerou letušku ignorovaly a nadále chtěly přesouvat pasažéry z jejich míst. Přišla tedy další domluva.

Ani ta však nezafungovala a ženy ve svém chování pokračovaly i nadále. Proto k nim byl opět vyslán člen posádky. Ten se jim snažil vysvětlit, že na palubě nemohou křičet, protože se zde nacházejí i malé děti.

Nakonec byly obě ženy z letadla letištním personálem vyvedeny. Let však nabral zpoždění dvě hodiny. 

Společnost Southwest Airlines používá systém „vyber si místo“, kdy nepřiděluje cestujícím konkrétní místa, ale ti jsou zařazeni do různých „nástupních skupin“. Ty jsou určeny na základě času odbavení podle zásady „kdo dřív přijde, ten dřív mele“. Tentokrát to ovšem zřejmě někdo nepochopil.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články