Ing. Miloš Zeman ve formě. Urazil hned 150 milionů amerických žen najednou!

koláž: SF ()

Miloš Zeman má pozoruhodný talent stupňovat své urážky vůči ženám. Kvalitativně to snad ani nejde, on byl odjakživa v této věci hotová osobnost. Nejdřív to byla jedna Petra Buzková. Tam škoda slov, ty výroky by nepronesl ani známý Hitler gentleman. To byl sice zločinec, ale pokud zrovna neřval na Háchu a další, tak byl prý zdvořilý.

Pak byla kadeřnice Regecová, co nechtěla prodat pozemky pod cenou, tak se na ni upřelo soustředěné oko orgánů. („Více Philipsů, méně Regecových.“ Boj s kadeřnicí skončil tak, že se Philips raději s kadeřnicí dohodl sám.) Poté to byly čtyři členky Pussy Riot. To jsou ovšem dámy křehké jen od pohledu, tak asi nebyly moc otřesené. Na Savčenkovou si netroufl, protože ta není křehká ani od pohledu a proslula výrokem „zabila jsem víc než dva lidi“, takže by třeba krom Zemana a Ovčáčka mohlo dojít i na Forejta a Nejedlého a z této ztráty by se národ hned tak nevzpamatoval.

Ve Spojených státech žije přes 150 milionů žen. Několik desítek procent z nich je ve věku, kdy by dámy mohly zastávat nějakou funkci a ohledně kvalifikace jde o několik milionů žen, které by mohly být velvyslankyněmi v naší významné zemi.

Prezident Miloš Zeman ovšem telefonicky mluvil s Ivanou Trumpovou, bývalou manželkou příštího amerického prezidenta. Poděkoval jí za odvahu, že se chce stát velvyslankyní v Česku, což je jistě na místě. Sem nemohou slabší povahy. Však oni Norové vědí, proč sem poslali tu velvyslankyni s pohledem nepohnutým jako James Bond při pokeru.

Ovšem jeho další výrok, že lepší velvyslankyni podle něj USA do Prahy vyslat nemohou, je poněkud matoucí.

Zeman zná osobně několik milionů Američanek? Zná je lépe, než je zná Trump? Těžko si představit, že by Trump neznal více amerických paní a slečen, než jich zná Zeman. Orla netřeba učit létat.

Možná bychom mohli prezidentovi doporučit některé další kandidátky, aby se mu rozšířil obzor. Když už u nás byla velvyslankyní paní Shirley Temple Black, třeba by nám mohli poslat tu holčičku, co v Adams Family hrála Wednesday. Ta by se sem se svým výrazem a přístupem k životu docela hodila. Navíc už je velká a nic neztratila ze své působivosti. Jen by se jí možná Ovčáček bál, on je takový od pohledu jinoch křehký. Muselo by se mu to nějak vysvětlit.

Jistě by to ale pochopil, když by to řekl páníček.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]