Ivanka Trumpová se chystá odkrýt tajemství napjatého vztahu s macechou Melanií

Eric Drooker

Třetí kniha o životě v Bílém domě, na jejíž napsání dostala nabídku Ivanka Trumpová, už nyní budí rozruch. Měly by se v ní podle serveru Page Six objevit podrobnosti o rodinném soužití a konfliktech manželky a dcery bývalého prezidenta USA. 

Dcera Donalda Trumpa a jeho bývalé ženy Ivany byla údajně oslovena, aby dokončila trilogii o svém působení v Bílém domě. Po knihách The Trump Card a Women Who Work by tak mohla vzniknout i další. V ní by se podle několika zdrojů měly objevit zkazky ze soukromí rodiny bývalé hlavy státu.

Z toho nemá moc radost Melania Trumpová, jejíž vztah k nevlastní dceři je podle dlouhodobých spekulací velice napjatý. Naopak Ivanka je ráda, že se konečně může vypsat ze všeho, co ji trápí, aniž by se při tom musela chovat jako potomek prezidenta Spojených států amerických.

„Udržuje si rozsáhlé poznámky o svém pobytu v Bílém domě,“ řekl jeden ze zdrojů Page Six. „Údajné napětí s Melanií je jedním z témat, o kterých bude ve své nadcházející monografii psát,“ dodává. 

O nevraživosti mezi oběma dámami Trumpovými se hovoří a píše již několik let. Všímá si jí i Stephanie Winston Wolkoffová ve své knize Melania and Me: The Rise and Fall of My Friendship with the First Lady (Melanie a já: Vzestup a pád našeho přátelství). Bývalá kamarádka a důvěrnice Melanie píše například o tom, jak se první dáma snažila za každou cenu upozadit Ivanku při přípravě Trumpovy inaugurace.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články