Já vím, kde je Cheb, brání se Babiš. Kdysi dávno tam prý koupil Agroslužby

Facebook/Andrej Babiš

Premiér Andrej Babiš (ANO) | FOTO: Facebook/Andrej Babiš

Premiér Andrej Babiš (ANO) se omluvil obyvatelům Chebu za to, že ve svém pravidelném nedělním Čau lidi umístil město do Královéhradeckého kraje. Podle jeho slov se to lidem, kteří hodně pracují, stává. Cheb prý dobře zná, v minulosti tam totiž koupil Agroslužby.

„Takže čau Karlovaráci. Já se moc omlouvám, zjistil jsem, že jsem zase něco poplet,“ začíná Babiš video, které v pondělí umístil na své sociální sítě. „Víte, když pracujete od ráno do večera, soboty, neděle a máte plno starostí v hlavě, tak občas něco spletete. To se stane,“ pokračuje předseda vlády.

„No a když jsem točil Čau lidi, tak jsem mluvil o Chebu. Já samozřejmě vím, kde je Cheb. Kdysi dávno jsem tam koupil Agroslužby,“ oznámil premiér s tím, že ve městě opakovaně byl. Babiš pak pokračoval výčtem projektů, které stát v Karlovarském kraji realizoval. „Já jenom chci říct, že mám k tomu kraji vztah a řešili jsme tam plno věcí,“ doplnil.

ČTK

„Mám vás rád a omlouvám se, že jsem zase něco popletl. Ale to už přece víte, že se mi to občas stává, protože já sice neumím dobře mluvit, ale zase mám konkrétní výsledky,“ uzavřel Babiš.

Premiérovi se podařilo Cheb umístit do Královéhradeckého kraje ve svém nedělním Čau lidi hned dvakrát. „My máme Národní dispečink lůžkové péče. Tady byla velká debata, a týká se to hlavně Královéhradeckého kraje, kde vznikl velký problém v Chebu. A ten Národní dispečink lůžkové péče funguje. Od 20. ledna za posledních deset dnů my jsme přeložili ten dispečink z Královéhradeckého kraje 28 pacientů, z toho speciálně z Chebu 23. Tak já nevím, proč stále někdo dělá petice a vyzývá, že to máme to řešit v Německu. Je to nesmysl,“ řekl ve videu Andrej Babiš.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner