Jágr prezidentem? Zeman s Babišem možná chystají překvapení

Facebook

Jaromír Jágr a Andrej Babiš | FOTO: Facebook

Trenéři Babiš se Zemanem možná chystají překvapení na soupisce prezidentů ČR. Oba politici mají na své straně legendu Jaromíra Jágra. Oba politici by chtěli mít vliv na úřad prezidenta i po roce 2023, kdy se po dlouhém čekání z Pražského hradu odstěhuje Miloš Zeman se svojí družinou. A kdo je prakticky jedinou osobou na planetě, kterou by byly schopny volit obě strany Zemanem a Babišem rozděleného národa? Odpověď zní: Jágr.

V zemi, kde může být prezidentem agent zahraničních mocností a bojovník proti vlastním tajným službám, v zemi, kde může největší pobírač dotací vykonávat funkci ministra financí a premiéra, kde odpor proti migrantům organizuje poloviční Japonec, by byl prezident celosvětově známý hokejista snad i osvěžením.

Proč se Jágr spojuje s Babiše a Zemanem, kteří pro mnohé představují to nejhorší, co se České republice od roku 1989 stalo, je velkou záhadou. Naproti tomu Zeman a Babiš se jen smějí, že se s nimi Jágr fotí a pro řadu fanoušků tyto dvě postavy legitimizuje. Protože když je podporuje polobůh Jarda, tak to přece musejí být fajn pánové, že.

Zeman teď veze Jágra ukázat do Číny. Aby se na toho slavného Čecha podívali osobně, aby se s ním čínští soudruzi mohli vyfotit. S tím Jágrem, který ještě nedávno mluvil o tom, jak jeho rodině komunisté ublížili. Cesta může mít ještě jeden důvod. Zeman může chtít Jágra soudruhům ukázat a zeptat se, zda by mohl být prezidentem České republiky. Zda mu ho schválí a podpoří alespoň tak, jak podpořili jeho.

A proč by Jágr prezidentem být nemohl? S podporou Číňanů, s podporou Babiše, jeho miliardami a především velmi silným mediálním domem a marketingem? Opakovaně sledujeme, jak volby v České republice vyhrává ještě před lety neznámý slovenský estébák zapletený do řady podivných obchodů. Tak proč by nemohl zvítězit národem milovaný hrdinný hokejista? Vždyť by to nebylo ani tak drahé jako u Zemana a Babiše.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner