Jak a kdy porazíme covid? Odpoví Jaroslav Flegr v novém čísle Revue FORUM

Nové číslo Revue FORUM s Jaroslavem Flegrem (Roman Černý)

Nové číslo Revue FORUM s Jaroslavem Flegrem | FOTO: Roman Černý

V pondělí 12. dubna vychází nové číslo Revue FORUM. V něm najdete velký rozhovor Jana Jandourka s profesorem Jaroslavem Flegrem. Ale to není zdaleka všechno. Zmapovali jsme názory vědců na to, jak by se s koronavirem mělo dál bojovat. Nové číslo objednávejte ZDE nebo kupujte v trafikách a na čerpacích stanicích OMV.

O čem hovoří Jaroslav Flegr? Jeho prostřednictvím přinášíme několik základních bodů, které by měla splnit normální vláda, kdyby chtěla nad virem skutečně efektivně zvítězit. Kromě jiného Flegr říká, že je nutné daleko více využívat PCR testy místo nespolehlivých antigenních testů, a hovoří i o nutnosti zavedení tzv. covidpasů.

PŘEDPLAŤTE SI REVUE FORUM ZDE

Ani tím ale v Revue FORUM nekončíme. Přečíst si můžete i rozhovor se sportovcem Vavřincem Hradilkem o (snad) nadcházející letní olympiádě v Tokiu, ale i o tom, co mu vlastně nejvíc vadí na vládních restrikcích proti koronaviru. A mluvili jsme také s ekonomkou Danuší Nerudovou, o níž se někdy hovoří jako o kandidátce na příští prezidentku.

V Revue FORUM najdete i tentokrát Novou Orientaci. Petr Hlaváček píše o Karlově náměstí a Jiří Padevět pro nás napsal moc zajímavou povídku. Vzpomínáme na zpěvačku Hanu Hegerovou a píšeme o vévodkyni Meghan, která ještě před smrtí prince Philipa tak zamíchala britskou královskou rodinou.

Tohle a ještě mnohem víc si můžete přečíst v dubnovém čísle! Tak neváhejte a objednávejte ZDE nebo zaskočte do trafiky.