Jak může do uzavřené republiky přicestovat Rus ohrožující starostu?

TOP 09

Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář | FOTO: TOP 09

Neuvěřitelně dramaticky působí informace Respektu o tom, že do České republiky „přicestoval“ Rus, který je nebezpečím pro starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře (TOP 09). Správnou otázkou je, jak může do naprosto uzavřené republiky, jejíž hranice střeží vojáci se samopaly, přicestovat kdokoliv. Navíc Rus, který má za úkol ublížit politikovi této země, nebo ho snad dokonce zabít?

Ta zpráva působí dramaticky, protože dramatická je. Tajné služby a policie evidentně vyhodnotily tuto hrozbu jako reálnou, proto Ondřej Kolář, na jehož podporu už tisíce lidí podepisují petici, dostal ochranku, stejně jako pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti). A kde je prezident, premiér a ministr vnitra, kteří na mimořádné tiskové konferenci důrazně vyzývají představitele Ruska, aby své extremisty (nebo agenty?) drželi na uzdě? Nikde. Opět. Protože Rusové a Číňani si v České republice mohou dělat, co chtějí.

Dokud Českou republiku povedou lidé jako Zeman, Babiš a Hamáček, Rusové a Číňani nám mohou vyhrožovat, dokonce do uzavřené země mohou přicestovat Rusové, kteří mají ohrozit starostu části Prahy. Kde se tedy stala chyba? Už to Jan Hamáček zjišťuje? Jak se do ČR agresor dostal? Nelegálně v noci překročil hranici kdesi v lese? Nebo má v kapse diplomatický pas? A už po něm policie pátrá?

Je nejvyšší čas, aby se do vedení České republiky dostali lidé, kteří Rusům a Číňanům nic nedluží. Sebevědomá a suverénní země potřebuje sebevědomé a suverénní politiky. Ne Babiše, Zemana a Hamáčka.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner