Jak se vám s tím vlastně žije, Andreji?

repro: Anobudelip.cz

Defraudace, korupce, zneužívání dotací, oligarchické metody. Hlavní jeviště evropské politiky žije šokujícím chováním českého předsedy vlády a všechna tato zahanbující slova míří na osobu Andreje Babiše.

Žádný normální člověk by nevydržel ani minutu, aby se o něm v Evropském parlamentu mluvilo tímto jazykem. Nikdo, kromě dvou nešťastných a opuštěných poslanců za ANO a jednoho za SPD, nepochybuje o tom, že Andrej Babiš krade evropské peníze. Mluví se o tom zcela otevřeně a hlasitě. A zcela jinak, než se smí mluvit v českých oficiózních médiích.

Chování premiéra Andreje Babiše navíc začalo sloužit evropským politikům jako modelový příklad systémové chyby, kterou je třeba napravit zdokonalením pravidel. EU se bude zabývat tím, jak vyškrtnout lidi, jako je miliardář Babiš, ze své výplatní listiny. Zároveň v Evropě narůstá znechucení z toho, že Babiš nebyl plácnutý přes své nenechavé prsty už dávno.

Pavel Hofman

Když si uvědomíme tu ostudu, tak bychom se jen chtěli zeptat našeho předsedy vlády na jednu věc: Proboha, člověče, jak s tím můžete žít?

Normální člověk by se ihned před takovou ostudou někam schoval. Odstěhoval by se do Grónska nebo vyletěl na Měsíc. Ale náš Andrej, to je držák. Sedí si ve Strakovce, ta ostuda po něm doslova teče, ale on směle řídí vládu dál.

Andreji, povězte nám, jak se vám s tou ostudou vlastně žije? Nám se s tou vaší ostudou, kterou jste naložil na Českou republiku, totiž moc dobře nežije. Je nám totiž za vás dost trapně před celou Evropou.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner