Jak Vystrčil Česku narovnal páteř. Vychází nové číslo Revue FORUM

Eric Drooker

Cesta předsedy senátu Miloše Vystrčila na Tchaj-wan plnila stránky nejen českých, ale i mnohých zahraničních médií. I proto se jedná o hlavní téma aktuálního čísla Revue FORUM s titulní stranou, na které připomínáme Vystrčilův projev: Činy jsou nejlepší slova.

Kdo se za senátory postavil a kdo byl proti? Jak se chovala Babišova MF DNES? A co premiér, prezident, ruská pátá kolona? Dokázal Miloš Vystrčil spojit demokratickou opozici? A proč vlastně bylo rozhodnutí jet na Tchaj-wan tak důležité? To všechno se v novém čísle můžete dočíst.

OBJEDNÁVEJTE ZDE

V dnešní době se samozřejmě nelze vyhnout tématu koronaviru. My jsme se zaměřili na to, jak moc se vládní řízení boje proti nové nemoci řídí marketingem Andreje Babiše. Kolik přibude nakažených, než budou volby?

Přinášíme také zajímavé rozhovory. Hovořili jsme se spisovatelkou Alenou Mornštajnovou, s kandidátem na post senátora Vladimírem „Lábusem“ Drápalem nebo s etickým hackerem. Víte, co ta slova znamenají? I proto si kupte Revue FORUM!

V tomto čísle také navazujeme na téma z čísla předchozího, kde jsme se věnoval relativizátorům komunistického režimu. Přinášíme kapitolu z knihy, kterou připravuje historik Ladislav Kudrna s Františkem „Čuňasem“ Stárkem. Tato kapitola ale v knize být nemá, protože ji zcenzuroval Ústav pro studium totalitních režimů.

Čtěte Revue FORUM! Ptejte se v trafikách nebo objednávejte ZDE.