Jako kadeřnice přišla o práci, díky lechtivým fotkám na internetu je nyní milionářkou

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Vládní opatření dopadají na stále více lidí. V nejhorším případě dokonce některé jedince připravila i o zaměstnání. Své o tom ví kadeřnice, která byla kvůli lockdownu ze dne na den bez práce. Podle The Daily Mirror ovšem našla velmi rychle nový job, který jí vydělává dříve nemyslitelné peníze.

Gracey Kayová se dostala do nezáviděníhodné situace, stejně jako mnoho dalších kadeřníků. Ti totiž doplácí na opatření, která zavřela jejich provozovny. Dvaatřicetiletá žena si tak musela najít jiný zdroj obživy. 

Zkusila se proto přihlásit na web pro dospělé, kde začala sdílet své fotografie a videa. Netrvalo to dlouho a peníze se začaly sypat. Během měsíce dokázala Gracey vydělat tolik, co za celý rok jako kadeřnice. Konkrétně 18 tisíc liber (zhruba 550 tisíc korun). 

Ale to měl být pouze začátek. „Někdy se musím štípnout. Nemůžu uvěřit, že to je můj život,” říká mladá žena. „Dosud jsem vydělala 578 156 liber (17,5, milionu korun) a do příštího měsíce počítám s tím, že dosáhnu milionu liber,” dodává.

Velké příjmy přiměly Gracey, aby se s rodinou přestěhovala do španělského Alicante, kde se chystá nakupovat nemovitosti „Dříve bych nikdy neutratila víc než 50 liber za boty nebo kabelku. Teď si mohu dovolit značkové věci, ale nekupuji si je. Chci investovat do své rodiny,” vysvětluje bývalá kadeřnice, která narazila na zlatý důl.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články