Jakub Prachař o Babišovi: Přijde mi to takové hloupé, nejapné a směšné

Instagram Jakuba Prachaře

Jakub Prachař má jasno. | FOTO: Instagram Jakuba Prachaře

Tým Andreje Babiše bude muset udělat zásah na stránkách hnutí ANO. Smazat z tenčícího se seznamu podporovatelů další jméno. Jakub Prachař. Známý herec a hudebník z kapely Nightwork totiž už vůbec nepatří k fanouškům Babiše. Naopak, jak ukázal v rozhovoru pro Český rozhlas. „Trošičku se stydím i za toho Andreje. Přijde mi to takové hloupé, nejapné a směšné. Celá ta rétorika je nejapná. Mám pocit, že se vlastně dívám na skeč Monty Pythonů. Je to jako ministerstvo švihlé chůze nebo švihlé rétoriky,“ konstatoval Jakub Prachař.

V roce 2013 si hnutí ANO na svých stránkách hrdě uvádělo seznam podporovatelů z řad osobností. Seznam se však neustále zkracuje. Nyní je na něm kromě Prachaře ještě zesnulá Věra Čáslavská, Robert Změlík, Věra Cechlová-Pospíšilová a Šárka Kašpárková. Tchyní Jakuba Prachaře je horlivá fanynka Andreje Babiše, herečka Veronika Žilková.

Není to poprvé, kdy Jakub Prachař sdělil svůj názor na politiku. Před rokem měla velký ohlas jeho fotografie z hor. Byl na ní vyobrazen s lyžařskou helmou na které je samolepka s nápisem „Stydím se za svého prezidenta“ s vyobrazením Miloše Zemana. „Je tady fakt hnusně. Stará dobrá helma, která nerezaví. Je z kompozitního materiálu a ve vší úctě vyrobená v Číně,“ připsal herec k fotografii.

V aktuální kritice směrem k Babišovi Prachař zmínil i stav dálnic. „Na D1 už nevlezu, tak musím jet vlakem, který má ale zpoždění nebo smrdí jako psí kšíry. Mám pocit, že tahle země je taková roztomilá a že jsme přesně takoví, jací jsme vždycky byli. Visíme uprostřed Evropy a všichni se tak nějak máme,“ shrnul herec a hudebník Jakub Prachař.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner