Jaromír Soukup je podle Kalouska nájemný kašpar ZemanoBabišů

Jaromír Soukup, ředitel TV Barrandov (reprofoto youtube.com)

Jaromír Soukup, ředitel TV Barrandov | FOTO: reprofoto youtube.com

Nájemný kašpar ZemanoBabišů je podle Miroslava Kalouska Jaromír Soukup, šéf a majitel TV Barrandov. Šéf poslanců TOP 09 těmito slovy reagoval na jeden z pořadů Soukupa, kde se věnoval právě Miroslavu Kalouskovi.

„Na přání mnoha přátel jsem zhlédl páteční ,Týden podle Jaromíra Soukupa‘ a musím jim říci, že mi to zvedlo sebevědomí. Pokud mi tenhle nájemný kašpar věnuje tolik prostoru a energie, je zřejmé, že moje slovo má váhu a ZemanoBabišům sakra vadí. Děkuji, budu se snažit dál,“ vzkázal Miroslav Kalousek do TV Barrandov.

Kalousek tak upozornil na kritizovanou jednostrannost TV Barrandov, která dává prostor především Zemanovi, Babišovi a Okamurovi. Současně jde o další ostřejší výrok Miroslava Kalouska.

O Babišovi nedávno prohlásil, že je ňouma. Tehdy se jeho slova vztahovala k Babišově neschopnosti sehnat důvěru sněmovny pro jeho vládu. Zemanovi pro změnu vzkázal, že už nemá žádnou budoucnost, že budoucnost naopak patří lidem, kteří proti Zemanovi na náměstích demonstrují.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]