Jaromír Soukup v barrandovské křeči. Ten pohled už začíná být smutný

repro youtube.com

Jaromír Soukup diváky moc nezajímá | FOTO: repro youtube.com

Moderátor všech pořadů v galaxii Jaromír Soukup dobře ví, že ač má naprosto jedinečné možnosti, například pravidelné exkluzivní rozhovory s prezidentem republiky Milošem Zemanem v hlavním vysílacím čase, jeho sledovanost je naprostá tragédie (ostatně stejně jako jeho moderátorské schopnosti). A tak dělá, co může – hází na své konkurenty a na všechny, kdo nejsou na stejné lodi s ním, se Zemanem ani s Okamurou, špínu naprosto nevídaným způsobem.

archiv

Ať je to Miroslav Kalousek, Miroslava Němcová, Česká televize a její moderátoři Nora Fridrichová a Marek Wollner nebo třeba deník FORUM 24, všechno jedno. Soukup plive z obrazovky sprosté, osobní urážky. Často se týkají jeho dojmů z psychického stavu daných osob, jenže problém je, že když divák překoná ten nepříjemný pocit a stud za člověka, co se takto ztrapňuje v televizi, nezbývá než zapochybovat o tom, zda je psychicky v pořádku právě Soukup.

V posledních dílech jednoho ze svých stopadesáti pořadů urážel Soukup TV Seznam a majitele společnosti Iva Lukačoviče. Bylo to sice hulvátské a nehorázné, ale v podstatě hlavně trapné. Bylo by zajímavé zjistit, zda má pan Soukup kolem sebe nějaké lidi, kteří ho mají rádi a kteří by mu řekli pravdu o tom, co normální člověk na obrazovce vidí. 

repro youtube.com

Možná i proto se Soukup tak snaživě přátelí s prezidentem Zemanem. Oba mají zjevně ve svém okolí jen snaživé přikyvovače nebo osoby, které na nich chtějí vydělat peníze. Jinak si nelze vysvětlit, proč je někdo v jejich konání nezabrzdí čistě proto, že sledovat sebeztrapňování a všechnu tu křečovitou nenávist chvílemi až fyzicky bolí.

Pan Soukup bude jistě v dalších dílech urážet další lidi, a to včetně autorky tohoto textu. Popřejme mu tedy pevné psychické zdraví, odstup, schopnost sebereflexe a někoho, kdo by mu řekl, že neurotické gestikulování směrem k nepovedeným rádoby vtipným kolážím, přeřeky a blábolení, do kterého se neustále sám zamotává, už dál nemá smysl.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner