Je pro nás Amerika stále vzorem? Odpoví online debata se zajímavými hosty

Europoslanec Alexandr Vondra (ODS). (ČTK/Deml Ondřej)

Europoslanec Alexandr Vondra (ODS). | FOTO: ČTK/Deml Ondřej

Včera, dnes a zítra v USA. Takové je téma další debaty, kterou pořádá Pravý břeh Institut Petra Fialy. Diskuze se zaměří na aktuální situaci ve Spojených státech. Sledovat ji můžete online na webu deníku FORUM 24 nebo na facebooku Pravého břehu, a to už v úterý 9. února od 17 hodin. 

Jaký je odkaz prezidenta Donalda Trumpa v souvislosti s nedávným útokem na Kapitol? Co můžeme očekávat od domácí i zahraniční politiky Joe Bidena a co to znamená pro Českou republiku a Evropskou unii? Nejen na tyto otázky odpoví hosté online debaty Pravého břehu.

Pravý břeh

Online debata Pravého břehu

Diskutovat přijdou poslanec Evropského parlamentu Alexandr Vondra, zahraniční editor zpravodajské stanice CNN Prima News Matyáš Zrno nebo komentátor a student ve Spojených státech amerických Michael Durčák. Debatu můžete sledovat online na facebooku Pravého břehu nebo zde v článku.

Pravý břeh je think-tank, jehož cílem je otevírat, promýšlet a zpracovávat témata moderní pravicové politiky a usilovat o její ideovou obnovu. „Podporujeme politiku zdravého rozumu, již v posledních letech stále zřetelněji opouštějí nejen čeští, ale také evropští politici,“ vysvětlují.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]