Je to tydýt, nemůžu se ho ani dotknout. Monika referuje o dovolené s Babišem

Monika píše, že premiér je tydýt. (Instagram M. Babišové)

Monika píše, že premiér je tydýt. | FOTO: Instagram M. Babišové

Andrej Babiš se vyrazil vyfotit s manželkou na hory. Ta na Instagramu referovala o tom, že si Babiš na sluníčku spálil obličej a zeptala se, zda pan premiér není ještě málo opálený. Následně doplnila dvě informace: „No je to tydyt, teď ho to boli.“ A dále dodala: „Teď se ho nemůžu ani dotknout.“

Instagram M. Babišové

Premiér je podle Moniky tydýt.

A co se jinak děje, zatímco si premiér pálí obličej a jeho žena o něm referuje jako o tydýtovi? Tak například v Mnichově řeší lídři světové politiky bezpečnost. A doma? Tak v České republice si zatím komunisté diktují, jak má vypadat zahraniční politika ČR, jak má být složena vláda, a kádrují ministry. A to v situaci, kdy bolševici dostali od voličů největší výprask v jejich novodobé historii.

Ale co, obchod už je uzavřený. Babiš má podporu komunistů jasnou. Dal jim za to okradení církví, řadu funkcí, šest milionů pro Vodičku a zřejmě chystá odchod Ťoka. Jediný relativně normálně chovající se ministr, Tomáš Petříček, pak Babišovi slouží k tomu, aby udržoval určité napětí mezi ním a komunisty. Aby si Babiš tak trošku mohl hrát na prozápadního politika. A že není pan premiér v Mnichově? Není, protože by se ho kolegové státníci mohli třeba vyptávat, proč vysává EU o dotace do své kapsy. To už je lepší nechat si spálit obličej.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner