Pamatujete si na volby roku 2013? Tehdy získalo hnutí ANO Andreje Babiše na svou stranu hlavně voliče ODS. Ty už ale dnes nemá. Kdo byl mezi těmi, kteří jej volili? Co pro ně bylo rozhodující, aby změnili názor? Koho volí dnes? To je hlavní téma aktuálního čísla Revue FORUM, které právě dnes najdete v trafikách nebo na www.revueforum.cz.

Číslo je to ale opravdu nabité. Rozhovor s Davidem Kollerem o legendární Lucii a jejím velkém návratu, komunistech a strachu o demokracii. Pozitivní publicista Jiří Černý věří, že se Čechům vrací občanské sebevědomí.

Předseda STAN Vít Rakušan vyzývá k tomu, aby se demokratické strany spojily. Proč? Přece proto, aby bylo reálné porazit Andreje Babiše.

Věnujeme se také nově vycházející hvězdě hnutí ANO Barboře Kořanové. A to tak, že se jí upřímně smějeme, protože podporovatelka vlády vedené agentem StB bojuje proti komunistům. Těm, kteří tu vládu drží.

David Těšínský připravil jedinečnou fotoreportáž z českého pohraničí, opět jsme volili sraba měsíce i člověka, kteří se umístil v rubrice Mlčeti zlato.

Šéfredaktor deníku FORUM 24 napsal text o politických predátorech. Nejen o Babišovi, ale zavzpomínal na to, jak týdeník Reflex informoval o Davidu Rathovi.

A to není zdaleka všechno. Ptejte se v trafikách, čtěte ZDE nebo objednávejte předplatné!

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner