Je tu nový FORUM podcast. První díl o misi europoslanců a Babišových urážkách

()

Deník FORUM 24 vám přináší nový FORUM podcast o důležitých tématech v širším kontextu. V našem prvním podcastu hovoříme s editorkou deníku FORUM 24 Johanou Hovorkovou a zaměříme se na to, jakým způsobem probíhala kontrolní mise europoslanců v České republice a jaké budou její další kroky.

Delegace Výboru pro rozpočtovou kontrolu Evropského parlamentu přijela koncem února do České republiky zkoumat problém střetu zájmu premiéra Andreje Babiše a jeho čerpání dotací. S kým vším se delegace setkala, jaké kroky bude dále podnikat a co to znamená pro Českou republiku? Neopomenuli jsme ale také to, že Andrej Babiš po odjezdu delegace urazil předsedkyni výboru Moniku Hohlmeierovou a dva české europoslance označil za vlastizrádce. Jaký tohle bude mít dopad?

Vítejte u nového FORUM podcastu, kterým vás provede Tereza Anna Štegmannová. Poslechnout si jej můžete v aplikaci Spotify nebo zde na webu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]