Je tu soutěž! Vyfoťte se v tričku od nás a vyhrajte podepsanou knihu Pavla Šafra

()

Tak už i vy máte naše tričko s nápisem „Bez Babiše a Okamury bude nejlíp“? A jak vám sedne? Chodíte v něm? Pokud ano, zapojte se do naší soutěže! Pošlete nám svou fotografii v tomto tričku na e-mail [email protected] a my vylosujeme tři z vás, kterým pošleme knihu Pavla Šafra Češi mezi pravdou a lží s autorovým podpisem. Fotografie poté zveřejníme na webu i v Týdeníku FORUM! A rozhodně nám také uděláte radost, pokud si tričko vezmete 7. 12. na besedu v Brně, kde se s námi můžete potkat.

Trička s nápisem „Bez Babiše a Okamury bude nejlíp“ parodují jejich billboardy. K dispozici jsou nyní nově tři dámské a dvě pánské velikosti, protože váš zájem o ně předčil naše očekávání. Objednávejte ZDE.

Babišovy billboardy před volbami zaplavily celou zemi. Na něj pak navázal Tomio Okamura a jeho hnutí SPD. A na ně také navázal deník FORUM 24 i Týdeník FORUM. Reakce na naše billboardy byly skvělé, a tak jsme se rozhodli poskytnout vám možnost koupit si tričko se stejným nápisem.

Objednávejte zde a podívejte se i na naše knihy. S blížícími se Vánocemi u nás určitě koupíte hezký dárek. Třeba knihu V zemi babišismu a buranokracie, Češi mezi pravdou a lží od Pavla Šafra nebo něco od Jaroslava Kmenty. Je z čeho vybírat! A pokud si chcete tričko či knihu koupit osobně a jste z Brna a okolí, 7. prosince v 18. hodin přijďte do klubu Šelepka a potkejte se s Pavlem Šafrem a Johanou Hovorkovou. Těšíme se!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články