Je tu Týdeník FORUM. Podívejte se do Dezolandu, kde slaví Vánoce Zwyrtek Hamplová

()

Jako tradičně, i dnes si můžete přečíst s předstihem digitálně Týdeník FORUM. Pokud ještě nemáte předplatné, změňte to ZDE. A přestože bilancujeme těžký rok 2022, můžeme vám slíbit, že nakonec se i zasmějete.

Hned na začátku vás může opět pobavit prezidentský kandidát Andrej Babiš a jeho znalosti, které nedosahují ani žáka základní školy. Na titulní straně od Štěpána Mareše Babiš potkal Švejka, jenže bohužel neví, kdo to je. A to k tomu svítilo Pluto, známá betlémská hvězda.

Na dalších stranách jsme zaznamenali nejdůležitější události v Česku a hlavně na Ukrajině. Mapujeme tři sta dní Putinovy války a přinášíme skutečně exkluzivní rozhovor s bývalým ukrajinským velvyslancem v ČR Jevhenem Perebyjnisem, který momentálně působí jako náměstek ministra zahraničí Ukrajiny.

Ale to samozřejmě není všechno. Trochu na odlehčenou se můžete začíst do rozhovoru s herečkou Janou Plodkovou. A navíc – jak jsme slíbili – v tomto čísle zjistíte, co jsou ty opravdové Perly Česka, kterými se zaobírala naše velká anketa.

Co je nejlepší stavba, film, píseň a kniha posledních třiceti let? Odpovídají desítky osobností! A samozřejmě jsme spočítali i hlasy těch, kteří se ankety zúčastnili přes stránky deníku FORUM 24. Všem mnohokrát děkujeme! Tak neváhejte a čtěte už teď. Stojí to za to.

A samozřejmě dodejme, že ještě můžete snadno koupit dárek k Vánocům, předplatné Týdeníku FORUM je totiž také možné věnovat. Vyberte si, bude to skvělý dárek z pohodlí domova. Více ZDE.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články