Je závislý na sexu a nedokáže být věrný, prozradil bratr Ryana Giggse

Eric Drooker

Jméno Ryana Giggse je neodmyslitelně spjato s úspěchy Fergusonova Manchesteru United a také velšské reprezentace. Nyní se ovšem Anglie zabývá spíš tím, zda je bývalý záložník skutečně zodpovědný za domácí násilí, o němž hovoří jeho přítelkyně. Navíc se Giggs musí vyrovnat i s tím, že jeho bratr začal zveřejňovat informace, které měly zůstat v utajení.

Eric Drooker

Giggs je pro fanoušky Red Devils pojmem, stejně jako David Beckham, Eric Cantona, nebo Bobby Charlton a George Best. Jako hráč se v rudém dresu představil už v sedmnácti letech, později si vyzkoušel i roli asistenta trenéra. Konkrétně v dobách Luise van Gaala.

Vždycky byl brán jako příklad pro spoluhráče, později pro svěřence. Nyní se ovšem ukázalo, že i manchesterská ikona má své stinné stránky. Podle anglických médií měl před časem Giggs napadnout svou přítelkyni Kate. Po příjezdu policie, která reagovala na oznámení o rušení nočního klidu, byl bývalý fotbalista převezen na stanici k výslechu. 

Podle britského tisku měla Giggsova přítelkyně přijít na nevěru. S tou má údajně trenér velšské fotbalové reprezentace problém dlouhodobě. Potvrzuje to i jeho mladší bratr Rhodriho. Podle něj je Ryan závislý na sexu. „Každý má slabost. Ryan měl takovou, že když šel ven, musel spát se ženami,” prozradil sourozenec slavného sportovce.

Ten má s neřestí svého bratra vlastní zkušenost. Giggs měl mít totiž poměr i s jeho ženou, což se pochopitelně promítlo i do vztahu obou mužů.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články