Jedinečný dokument: Poslechněte si nahrávku dosud nepublikovaného rozhovoru s Krylem

V aktuálním Revue FORUM si můžete přečíst naprosto jedinečný rozhovor: Michal Klíma zde hovoří s písničkářem Karlem Krylem. Interview vzniklo 5. 11. 1989 a celé nebylo nikdy publikováno. Nyní si ale také můžete poslechnout autentickou nahrávku, kterou Klíma tehdy pořídil.

Karel Kryl v rozhovoru mluví o svých zkušenostech z exilu, o tom, co všechno změnilo charakter českého (československého) národa, o dalších písničkářích, o své práci v rádiu Svobodná Evropa, ale třeba i o tom, kam by se mělo Československo ubírat, pokud se změní režim.

Jedinečný rozhovor, který vznikl jen pár dní před sametovou revolucí, o níž nikdo v té chvíli nic netušil, si můžete poslechnout. A pokud si jej raději chcete přečíst, ptejte se v trafikách nebo si objednejte elektronicky Revue FORUM ZDE.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner