Jedinečný vánoční dárek. Věnujte svým blízkým předplatné Revue FORUM

()

Vánoce se blíží a s námi máte možnost udělat někomu radost dobrým čtením na celý rok. Objednejte si předplatné tištěné Revue FORUM, obdržíte dárkový voucher na roční předplatné našeho časopisu a navíc podpoříte nezávislou žurnalistiku.

Nevíte, jaký dárek zase letos koupit? Když si na této adrese objednáte předplatné pro rok 2021, obdržíte dárkový poukaz, který obdarovanému můžete nechat pod vánočním stromečkem. A od ledna příštího roku mu už bude pravidelně chodit do schránky časopis Revue FORUM.

Časopis Revue FORUM je politicko-společenský magazín zaměřený na obranu liberální společnosti a právního prostředí. A také na obranu iniciativních lidí před arogancí a zvůlí babišovské mocenské mašinérie. V neposlední řadě i na obranu před téměř všudypřítomnou ruskou lží a falzifikacemi, které se snaží u nás destruovat parlamentní demokracii a odstřihnout českou společnost od západní civilizace.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]