Jeremy Clarkson se po nakažení covidem obával o život. Bylo to děsivé, přiznává

Jeremy Clarkson (flickr.com/Ed Perchick)

Jeremy Clarkson | FOTO: flickr.com/Ed Perchick

Populární moderátor původní verze pořadu Top Gear Jeremy Clarkson prožil dramatické Vánoce. Jak informuje list Daily Mirror, kontroverzní televizní hvězda se před svátky nakazila koronavirem a jindy sebevědomého muže dohnal strach.

Clarkson o svém nakažení hovoří jako o velmi nepříjemném zážitku. Dokonce připouští, že se bál o život. Představa, že zemře osamělý v plastovém stanu, ho prý často strašila. „Nebudu lhát – bylo to docela děsivé!“ přiznává moderátor.

Celé to prý začalo v momentě, kdy se probudil celý zpocený s přetrvávajícím suchým kašlem. Ihned si šel vygooglovat příznaky covidu-19 a následně se podrobil testu. Ten prokázal, že je Clarkson skutečně nakažený.

Proto kontaktoval svého doktora. „Lékař mi to řekl velmi jasně. Buď se v průběhu několika dnů zlepším, nebo budu muset jít do nemocnice,“ popisuje Jeremy ve svém sloupku pro The Times.

Největší strach měl Clarkson kvůli svému životnímu stylu. „Bál jsem se, protože mi je 60, jsem tlustý a vykouřil jsem půl milionu cigaret,“ říká televizní moderátor. „Měl jsem také dvojnásobný zápal plic, myslel jsem, že pravděpodobně zemřu sám někde v plastovém stanu,“ dodává. 

Jeremy Clarkson se zatím izoloval na chatě se svou přítelkyní Lisou Hoganovou a jejími dětmi. Hospitalizaci se tak nyní vyhnul.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]