Jim Carrey končí v roli Joea Bidena. Podle mnohých úlohu nezvládl

Jim Carrey jako Joe Biden  (IG @jimcarrey__)

Jim Carrey jako Joe Biden | FOTO: IG @jimcarrey__

Populární americký herec Jim Carrey se už dále nebude objevovat v pořadu „Saturday Night Live“, informuje CNN. V roli Joea Bidena, kterou ztvárnil šestkrát, ale moc nových fanoušků nezískal, a proto se spekuluje o tom, proč končí. Pro někoho se oblíbenému komikovi nepodařilo vyrovnat Alecu Baldwinovi v roli Donalda Trumpa, jiní si myslí, že jen make-up nestačí.

Carrey své rozhodnutí oznámil na twitteru. „Ačkoli moje funkční období mělo být pouze 6 týdnů, byl jsem nadšený, že jsem byl zvolen vaším prezidentem SNL,“ napsala hvězda snímků Maska, Blbý a blbější, Božský Bruce či Lhář, lhář. „Rád bych si myslel, že Biden zvítězil, protože jsem k tomu sakra přispěl,“ dodal s nadsázkou.

Osmapadesátiletý herec se v show televize NBC setkal nejen s Baldwinem, ale i s Mayou Rudolphovou, která se ujala role Kamaly Harrisové. Ačkoliv se o Carreyho konci hovořilo hned po volbách, kdy chtěl původně sám odejít, dochází k němu až nyní.

Podle některých informací bylo důvodem dlouhé cestování na místo natáčení, objevily se však i spekulace, že Carrey skončil kvůli kritice svého výkonu.Zpočátku to znělo jako skvělý nápad. Postavit dřívější hvězdu, která mohla vyvážit váhu Trumpa Aleca Baldwina. Ale ani po třech epizodách se Carreymu stále nepodařilo prorazit,“ napsala například Vanity Fair v říjnu.

Alec Baldwin jako Donald Trump a Jim Carrey v roli Joea Bidena (Zdroj: repro youtube.com/E! News)

Saturday Night Live zatím neoznámila, kdo po slavném komikovi roli Joea Bidena převezme. V minulosti se jako nově zvolený prezident USA v show objevili například Woody Harrelson či Jason Sudeikis.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články