Jindřich Šídlo: Ovčáček se na Twitteru často chová jako úplný idiot

FORUM 24

Jindřich Šídlo | FOTO: FORUM 24

Mluvčí prezidenta Zemana se na sociální síti Twitter často chová jako úplný idiot. České televizi to v pořadu Newsroom řekl novinář Jindřich Šídlo. Je to podle něj způsob komunikační taktiky Pražského hradu. „Čekal jsem, že po znovuzvolení prezidenta Zemana se nějak zklidní. Ale zdá se že ne. Že ho to baví,“ řekl Jindřich Šídlo. Ovčáček si na Twitteru podle Šídla řeší nějaké své komplexy.

Jiří Ovčáček na Twitteru často útočí na oponenty Zemana, Babiše, Okamury a Ruska. Jeho velkým terčem byl v minulosti Jiří Drahoš. Účet na Twitteru má být údajně jeho soukromý, přesto komunikuje akce, fotografie a názory Zemana. Typické také je, že není jasný rozdíl, kdy sděluje postoje prezidenta a kdy své.

Účet Ovčáčka na Twitteru je specifický také tím, jak velký počet odpůrců má. Na každý tweet reaguje několik desítek oponentů Jiřího Ovčáčka.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner