Jiří Čunek prý slíbil Andreji Babišovi, že KDU-ČSL zničí, věřím tomu

Jiří Čunek (ceskatelevize.cz)

Jiří Čunek | FOTO: ceskatelevize.cz

Ve včerejším Interview ČT24 zpochybnil senátor Jiří Čunek nezávislost Policie České republiky a státního zastupitelství, když řekl, že trestní stíhání Andreje Babiše bylo provedeno na objednávku a že každý, kdo se na tom podílel, by měl být hnán k odpovědnosti.

Dále se rozhořčoval nad tím, že každý, kdo poukazuje na střet zájmů Andreje Babiše, poškozuje Českou republiku, protože právě ti, co chtějí střet zájmů řešit, způsobují, že peníze od EU budou vyžadovány zpět. Měli bychom Českou republiku bránit a střet zájmů premiéra neřešit, abychom nepřišli o peníze.

Pan Čunek brání Andreje Babiše velmi plamenně i v Senátu a tady jasně ukázal, že pro něj je problémem to, že řešíme premiéra, nikoliv to, že je premiér ve střetu zájmu a že je to právě on,kdo způsobil České republice problémy.

Už věřím dávné informaci, že Jiří Čunek slíbil Andreji Babišovi, že KDU-ČSL zničí. Vše tomu nasvědčuje, neboť tato strana se v průzkumech veřejného mínění pohybuje pod hranicí volitelnosti do Poslanecké sněmovny. A to v dnešní situaci určitě nechceme, protože za rohem čeká Trikolóra a další nové projekty.

Takový přístup člena demokratické strany je naprosto bezprecedentní, zvláště v době, kdy konání Andreje Babiše, resp. jeho střet zájmů je předmětem vyšetřování orgánů činných v trestním řízení a terčem velké kritiky demokratických stran a kdy demokratické strany čelí velkému tlaku a útokům ze strany Andreje Babiše již od roku 2013.

A takový člověk má rozhodovat o miliardových investicích ve Zlínském kraji, které mohou uvrhnout tento kraj na 20 let do obrovských finančních problémů. O jeho nestrannosti a zodpovědnosti ať si udělá každý obrázek sám ‼️

Celý rozhovor najdete zde.
https://www.ceskatelevize.cz/…/10095426857…/219411058040613/

Ve včerejším Interview ČT24 zpochybnil senátor Jiří Čunek nezávislost Policie České republiky a státního zastupitelství,…

Zveřejnil(a) Tomáš Goláň – senátor dne Čtvrtek 13. června 2019

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]