Jízda Putinových motorkářů nakonec proběhne

Eric Drooker

Rádoby spanilá jízda ruského motocyklového klubu, podporujícího Vladimira Putina, skrze Evropu, včetně ČR, se přes původní problémy, které nastaly kvůli vízům jezdců, skutečně bude konat. Jen trasa cesty bude změněna. Noční vlci uskuteční v srpnu jízdu z Moskvy na Krym. Pod názvem Cesty vítězství má gangsterská kolona motocyklů a automobilů dorazit 20. srpna do Sevastopolu. Kdo jsou „Noční vlci“ psalo Svobodné fórum na zde.

Jízda Putinových motorkářů nakonec proběhne
Spanilá jízda ruského motocyklového klubu, podporujícího Vladimira Putina, skrze Evropu, včetně ČR, se přes původní problémy, které nastaly kvůli vízům jezdců, skutečně bude konat. Jen trasa cesty bude změněna. Noční vlci uskuteční v srpnu jízdu z Moskvy na Krym. Pod názvem Cesty vítězství má gangsterská kolona motocyklů a automobilů dorazit 20. srpna do Sevastopolu.
Jako odplatu na zákaz průjezdu Nočních vlků Polskem se nynější akce zúčastní i polští jezdci, kteří provokativní akci brali jako uctění památku obětí boje proti nacismu.

Pozvání zřejmě obdrželi i sympatizanti z jiných zemí
Pozvání v Polsku Noční vlci prý adresovali také Sdružení Mezinárodní motocyklová katyňská jízda, motocyklistům, kteří každoročně jezdí do Ruska na hroby polských důstojníků zavražděných NKVD a pochovaných v Katyňském lese nedaleko Smolenska. První část účastníků z Polska a zemí spřátelených v akci „Noční vlci“ by měla vyrazit z hranic do Brestu a přes Bělorusko a podél ruských hranic s Ukrajinou.
Jak uvádí server, ukrajinskou hranici bude kopírovat i hlavní moskevská větev a účastníci vyjíždějící z Petrohradu. Všichni, včetně další větve jízdy z Kazaně, dojedou do Rostova na Donu. Na samotný Krym budou potom společně přepraveni lodí přes Kerčský průliv.

Akce se zřejmě zúčastní více motorkářů
Jako odplatu na zákaz průjezdu Nočních vlků Polskem se nynější akce zúčastní i polští jezdci, kteří provokativní akci brali jako uctění památku obětí boje proti nacismu. Podle serveru Vaše věc pozvání zřejmě obdrželi i sympatizanti z jiných zemí.
Pozvání v Polsku Noční vlci prý adresovali také Sdružení Mezinárodní motocyklová katyňská jízda, motocyklistům, kteří každoročně jezdí do Ruska na hroby polských důstojníků zavražděných NKVD a pochovaných v Katyňském lese nedaleko Smolenska.

Na Krym lodí

První část účastníků z Polska a zemí spřátelených v akci „Noční vlci“ by měla vyrazit z hranic do Brestu a přes Bělorusko a podél ruských hranic s Ukrajinou. Jak uvádí server, ukrajinskou hranici bude kopírovat i hlavní moskevská větev a účastníci vyjíždějící z Petrohradu. Všichni, včetně další větve jízdy z Kazaně, dojedou do Rostova na Donu. Na samotný Krym budou potom společně přepraveni lodí přes Kerčský průliv.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]