Jste jako Moravec. Babiš se v rozhovoru navážel do moderátora, blábolil a strašil migrací

repro info.cz

Babiš v pořadu Štrunc! | FOTO: repro info.cz

Premiér Andrej Babiš byl hostem pořadu Štrunc! na serveru info.cz. A ukázal jediné: Není naprosto schopen čelit nepříjemným otázkám a odpovídat na ně. Český předseda vlády nemá žádný program, žádnou reálnou politiku nebo ideu, jeho jediným programem je po pěti letech ve vládních funkcích jen připomínání minulosti a tradičních stran. A když po něm moderátor Pavel Štrunc, který podal velmi dobrý výkon, chtěl jasné odpovědi, okřikoval ho, přirovnával jej k Václavu Moravcovi a blábolil.

Ano, Andrej Babiš na sobě hodně pracuje. Jeho marketingový tým prostě „maká“, jak říká. Jenomže jakmile je delší dobu nucen hovořit s někým, kdo mu nepodlézá jako Petr Kolář z jeho Mf DNES, ukazuje se, jak snadné je, aby tahle bublina splaskla.

Babišovo blábolení se dá shrnout do několika bodů:

Mám červenou kšiltovku a ta je česká.

Největším nebezpečím na světě je migrace a já jsem ji vyřešil.

Za všechno můžou tradiční strany.

Napsal jsem knihu.

Mám investiční plán, ale nikomu ho neukážu.

Jsem nejlepší a pozná se to z toho, že Marek Prchal toho každou neděli hodně napíše na Facebook.

Je prostě fascinující, jak málo stačí některým voličům. Andrej Babiš chce prostě jen předstírat schopnosti supermana bez reálných výsledků. Neumí formulovat žádná důležitá sdělení, naši zemi rozhodně neposouvá dopředu. Myslí si, že mu země patří a že ministři jsou jeho zaměstnanci, kteří nesmějí dát veřejně najevo vlastní názor.

Ovšem vzhledem k tomu, že Babiš není moc schopný řečník, dá se velmi rychle vysledovat, kdy je nesvůj. Když dostane nepříjemnou otázku, označí ji za lež nebo řekne, že všechno je výsledkem vládnutí jeho předchůdců. Po tolika letech je to směšné. Je to směšné stejně jako blábolení předsedy vlády v trapné červené kšiltovce.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner